Firma jest trochę jak kosmos. Gdy wszystko dobrze się układa po prostu musi się rozrastać! Stąd nie dziwi fakt, że Indigo Nails z roku na rok osiąga kolejne szczyty i ostrzy sobie (nomen-omen) pazurki na nowe wyzwania. Jaki jest klucz do sukcesu?  Magdalena Malaczyńska zna odpowiedź.  

 Indigo

O CEO marki Indigo Nails można napisać wiele. Kreatywna marzycielka, bizneswoman, manager z pasją i powołaniem. Jej osiągnięcia doceniały niezależne kapituły w wielu konkursach. W gabinecie w centrali Indigo w Łodzi można znaleźć nagrody dla Managera Roku oraz Bizneswoman Roku. Firma zatrudnia obecnie prawie 200 osób i stale się rozwija. Indigo to nie tylko marka – to także gwarancja jakości. Swoisty symbol sukcesu rodem z miasta fabrykantów. Podobnie jak dawne imperia z włókienniczej Łodzi, Indigo powstało z olbrzymiej pasji i zaangażowania swoich właścicieli. Zgrany duet na czele to podstawa sukcesu tej firmy.

 

Ogień i woda


Dariusz Malaczyński to mistrz skalowania biznesu, który produkcją kosmetyków zajmuje się od ponad 15 lat. Na lakierach hybrydowych zna się, jak mało kto. To właśnie na paznokciach zrodziła się globalna firma kosmetyczna, która co roku podbija kolejne kraje. Cel właścicieli? Zbudowanie marki, którą miliony kobiet będą świadomie wybierać spośród wielu innych dostępnych na rynku. Nie liczą na to, że samo się wydarzy – konsekwentnie realizują plan, dzięki któremu Indigo jest szeroko cenionym brandem wśród kosmetyczek, w Polsce i za granicą.

 

Magdalena Malaczyńska to połączenie ciężkiej pacy i charyzmy. To ona trzyma pieczę nad marketingowymi działaniami firmy. Jak sama mówi, swój sukces zawdzięcza mężowi. Z połączenia ich talentów powstała prężnie działająca firma, która jeszcze nie postawiła kropki nad i.


indigo zdjecie 1Siła w profesjonalizmie


Sukces Indigo nie bierze się znikąd. To wieloletnia, nieustanna praca nad przygotowaniem idealnej oferty skierowanej do profesjonalistów. Bezpieczny manicure można wykonać jedynie po odbytym szkoleniu u profesjonalistów. Dlatego Indigo to nie tylko sprawdzone produkty i piękne kolory lakierów hybrydowych. To także Centra Szkoleniowe, gdzie co roku szkoli się kilkaset stylistek. Jak tłumaczy Magdalena Malaczyńska – Indigo chce edukować i uświadamiać swoje klientki. Dzięki takiemu podejściu firma zyskała zaufanie, renomę i rozpoznawalność.


Apetyt na więcej


Głód sukcesu to pragnienie, które ciężko zaspokoić. Jak tłumaczy Magdalena Malaczyńska na zaufanie klientów pracuje się latami, a stracić można je w ciągu kilku sekund. Nie należy więc nigdy spocząć na laurach, tylko codziennie dążyć do bycia najlepszym w swojej branży. Dlatego Indigo zostało docenione i drugi rok z rzędu i otrzymało tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Firma ciągle się rozrasta, a Indigo Team stale zdobywa kolejne medale na branżowych mistrzostwach. – ma już ich rekordową ilość, a jesienny sezon mistrzowski dopiero się rozpoczął! Sukcesy na miarę tytułów mistrzów świata to niemal codzienność w Indigo Nails.

Co robią właściciele tak rozpoznawalnego brandu, że w zasadzie mogliby pracować coraz mniej intensywnie, a interes sam by się kręcił? Pracują dwukrotnie więcej, aby już wiosną „odpalić” kolejne brandy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ