Wygodny dostęp do ulubionego jedzenia w dowolnym miejscu i czasie. Pyszne.pl wychodzi naprzeciw potrzebom rosnącego grona osób o aktywnym stylu życia, żonglujących mnogością zajęć online i offline, godzących codzienną pracę z utrzymywaniem satysfakcjonujących więzi społecznych i potrafiących zadbać także o czas dla siebie. Serwis, który daje dostęp do menu wielu okolicznych restauracji i umożliwia zamówienie online jedzenia z dowozem prosto do drzwi, właśnie otrzymał wyróżnienie Marka Dekady.

Ponad 11 milionów zamówień rocznie i prawie 2 miliony aktywnych użytkowników – oto wymierne dowody ogromnego zaufania, na które latami pracowało Pyszne.pl. Serwis oferuje najprostszy sposób na zamówienie jedzenia w zaledwie 3 krokach – szybkie, pewne, bez wysiłku. Do wyboru użytkownicy w całym kraju mają już ponad 6600 restauracji specjalizujących się w kuchniach całego świata – to najszersza oferta w Polsce. W podjęciu decyzji pomogą godne zaufania oceny użytkowników, a także filtry cenowe i rodzajowe.

 

Aby uczynić zamawianie jedzenia jak najwygodniejszym, niezależnie od miejsca i sytuacji, serwis rozwija także nowoczesne funkcjonalności. Zamówienie złożyć można z szerokiej gamy urządzeń –na komputerze, z aplikacji na telefonie, tablecie, Smart TV, a także głosowo w Asystencie Google. Dogodną formę płatności można wybrać z szerokiego wachlarza dostępnych metod, obsługiwana jest także płatność bitcoinem. Aby użytkownik mógł optymalnie wykorzystać czas pozostały do przybycia jedzenia, Pyszne.pl wyposażone jest także w funkcję śledzenia zamówienia na żywo Foodtracker.

 

Prawie 10 lat działalności pozwoliło Pyszne.pl stać się najchętniej wybieranym w Polsce serwisem do zamawiania jedzenia online. Tytuł Marki Dekady, przyznawany wyjątkowym markom, wielokrotnie wyróżnianym w latach 2009-2019, potwierdza ugruntowaną pozycję rynkową i systematycznie rosnącą rozpoznawalność oraz najwyższą jakość serwisu.

 

- Zaufanie prawie 2 milionów klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Cieszymy się też ogromnie z rozpoznawalności, jaką zbudowaliśmy. Badanie rynku przeprowadzone w tym roku przez GfK potwierdziło, że Pyszne.pl jest liderem świadomości marki. 56 proc. respondentów pytanych o serwis lub aplikację do zamawiania jedzenia wskazało nasz serwis jako pierwsze skojarzenie. Tytuł Marki Dekady to dla nas nobilitacja i uznanie lat pracy – mówi Piotr Wódkiewicz, Senior Brand Manager Pyszne.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ