Pasze i suplementy dla koni


Marka HorseLinePRO zrodziła się z definicji obsesyjnej dbałości o jakość składników używanych w procesie  wytwarzania pasz i suplementów dla koni. Zależało nam na stworzeniu idealnych warunków dietetycznych najbardziej zbliżonych do zapotrzebowania organizmu koni z uwzględnieniem rodzaju wykonywanej pracy czy produktywności. W związku z założonym celem wyspecjalizowaliśmy nasz zespół w pozyskiwaniu surowców o najwyższej biodostępności z nieskazitelnie czystych obszarów świata.

 

HorseLine PRO 6

 

Produkty marki zostały stworzone nie tylko na bazie komponentów czystych ekologicznie, ale również przeznaczonych do segmentu farmaceutycznego dla ludzi. Oznacza to, że te same substancje wykorzystywane są do produkcji leków oraz suplementów dla ludzi. Różnica w oferowanych produktach jest taka, że te kierowane do sektora spożywczego dla ludzi są często wzbogacane o składniki dodatkowe, niekoniecznie pożądane w zdrowej diecie jak np. antyzbrylacze czy substancje poprawiające smak i zapach. Składniki preparatów  marki HorseLinePRO są wole od tego rodzaju dodatków co w efekcie sprawia, że konie jedzą często lepiej od swoich właścicieli. W przypadku mieszanek roślinnych surowce te są pakowane świeżo po zmieleniu uprzednio poddawane specjalistycznemu procesowi technologicznemu, który daje gwarancję optymalnego zachowania właściwości substancji czynnych.

 

HorseLine PRO 4

 

Receptury  mieszanek paszowych poprzedzone są serią wielu testów oraz badań klinicznych. Jako producent i właściciel marki klasy premium uważamy, że tylko wnikliwe  analizy oraz systemy badawcze dają pewność, że oferowane produkty są zdrowe i bezpieczne. Oprócz szerokich analiz naukowych formuły preparatów są konsultowane z ekspertami dziedzin jeździeckich oraz największymi autorytetami medycyny weterynaryjnej.


Strategia produkcji i dystrybucji


HorseLinePRO na każdym etapie prowadzi produkcję pasz i suplementów  przestrzegając GMP – dobrej praktyki produkcyjnej, GHP – dobrej praktyki higienicznej oraz zasad systemu HACCP. Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganymi normami ISO 9001:2015, co pozwala na pełną kontrolę prowadzonej produkcji. Monitorujemy proces wytworzenia produktu w najdrobniejszych szczegółach od momentu przyjęcia surowca aż po rozładunek w punktach dystrybucji. Zakład produkcyjny  znajduje się pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Strategia produkcji i dystrybucji produktów marki HorseLinePRO polega na wytwarzaniu pasz i suplementów na bieżąco. Unikamy dłuższego magazynowania większych partii towaru, dzięki czemu nasze produkty są zawsze świeże. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro zwierząt oraz komfort ich właścicieli, dlatego kultura organizacyjna naszej firmy polega na nieustannym zaspokajaniu ich potrzeb.

 HorseLine PRO 1


Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy system konsultacji dietetycznych dzięki, którym możemy skrupulatnie analizować indywidualne wymagania żywieniowe każdego konia. Spersonalizowany monitoring diety oraz analiza wyników badań krwi pozwalają nam na optymalny dobór substancji odżywczych w diecie co efektywnie przekłada się na optymalizację wydolności oraz osiągnięcie zamierzonych celów treningowych. Profesjonalizm oraz głęboka wiedza praktyczno-merytoryczna sprawiły, że w krótkim czasie staliśmy się rozpoznawalni na rynku uzyskując przy tym imponujące wyniki dowodzące skuteczności produkowanych przez nas preparatów.

 

Produkty dobrej marki bronią się same!

 

HorseLine PRO

 

Na spektakularne efekty stosowania preparatów marki HorseLinePRO  nie trzeba było długo czekać. W minionym sezonie otwartym roku 2019 nasze preparaty pomogły osiągnąć liczne, bardzo wysokie wyniki koni objętych programem dietetycznym HorseLinePRO. Sukcesy te mierzone są ilością kilkunastu wygranych konkursów GrandPrix w konkurencji skoków przez przeszkody, a także zdobyciem najważniejszych tytułów w kraju jak: złoty medal w Mistrzostwach Polski  Młodych Jeźdźców w kategorii skoków przez przeszkody oraz brązowy medal w Mistrzostwach Polski WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego) Młodzików. Jesteśmy pewni, że nadchodzący rok 2020 przyniesie jeszcze więcej sukcesów z uwagi na nieustający rozwój firmy i dbałość o najwyższej jakości preparaty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ