Żyjemy coraz szybciej. Stosujemy mnóstwo aplikacji i programów przeznaczonych do zarządzania czasem, ale klasyczny, książkowy kalendarz działa bez prądu i dodatkowo może być nośnikiem marki przez 365 dni.


Poznańska spółka Edica zajmuje się projektowaniem i produkcją kalendarzy książkowych od przeszło 30 lat. Tak długa historia i zdobyte w tym czasie doświadczenie, to gwarancja solidności i najwyższej jakości oferty. Firma specjalizuje się w produkcji indywidualnych reklamowych kalendarzy książkowych w różnych formatach (od A4 do A6), dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów. Bardzo ważnym elementem tworzenia niepowtarzalnego produktu jest możliwość jego personalizacji właściwie na każdym etapie produkcji: od okładki, po wykończenia, a w tej kwestii możliwości jest naprawdę wiele. Tłoczenie, złocenie, dowolny zadruk kalendariów, możliwość dołączenia treści reklamowych, indywidualne zakładki, gumki okalające i na długopis oraz kieszonki na wizytówki to tylko niektóre z nich.

 

– Nasz park maszynowy oraz bogata oferta opraw i dodatków umożliwiają realizację najróżniejszych zleceń w zakresie kalendarzy książkowych, a nasze laboratorium systematycznie testuje nowe rozwiązania, których jakość możemy zagwarantować swoją marką. Pracujemy w standardzie ISO 9001, przestrzegamy norm środowiskowych ISO 14001, dysponujemy aktualnym certyfikatem FSC i drukujemy zgodnie z normą ISO 12647. Każdy nasz klient zyskuje więc pewność, że zamówione kalendarze będą mu dobrze służyć przez cały rok. Czas ich nie zniszczy, lecz tylko odciśnie na nich swoje piętno – podkreśla Przemysław Gębala, Prezes Edica Sp. z o.o.

 

    Edica Sp. z o.o to laureat wielu prestiżowych nagród. Właśnie do ich listy dołączył tytuł Dobra Marka 2019 oraz wyróżnienie specjalne Marka Dekady, przyznawane tym brandom, które w ciągu ostatniego 10-lecia wyróżniały się w swoich branżach jakością, zdobywając tym samym uznanie odbiorców.

 

Warto również podkreślić, że Edica to nie tylko kalendarze. Firma w 2015 roku wprowadziła na rynek swoją drugą markę Qbook – wyjątkowe, designerskie notatniki w dwóch formatach, które są doskonałym uzupełnieniem firmowego kalendarza.


Agnieszka Kluska

 

www.edica.pl
www.qbook.com.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ