Sukces księgarni TaniaKsiazka.pl udowadnia, że mimo tego, że poziom czytelnictwa w Polsce jest jednym z niższych w Europie, to konsumenci i tak chętnie kupują książki, a zwłaszcza w sklepach internetowych. Ta e-księgarnia z Białegostoku właśnie dostała tytuł Marka Dekady. To wyróżnienie specjalne przyznane z okazji jubileuszowej edycji programu Dobra Marka.

 

taniaksiazka l 960

- To świetna wiadomość! Doceniono nas przecież nie tylko za to, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku, a rozpoznawalność marki stale rośnie. To także wyróżnienie za najwyższą jakość obsługi klienta. Bardzo nas ten fakt cieszy, ponieważ od 13 lat, nieustannie dążymy do tego, żeby się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu tych ponad dziesięciu lat TaniaKsiazka.pl z małej, rodzinnej firmy wyrosła na jedną z największych księgarni internetowych w naszym kraju. - mówi Łukasz Kierus, założyciel firmy.

 TaniaKsiazka pl 1

 

TaniaKsiazka.pl wyróżnia się na tle innych sklepów internetowych

 

TaniaKsiazka.pl, poza przyznanym przez ekspertów i konsumentów tytułem Marka Dekady, ma na swoim koncie wiele branżowych nagród. Każda z nich jest uznaniem wielkiego zaangażowania pracowników firmy w to, żeby księgarnia była miejscem, do którego chętnie się wraca. Właśnie dlatego tak duży nacisk został położony na wielotorową obsługę klienta i na to, żeby relacje z konsumentem były jak najlepsze.

 

Wspomnijmy choćby pierwsze miejsce w rankingu Koszyk Roku 2019. W tym badaniu poddano eksperckiej analizie 100 największych polskich e-sklepów i to właśnie białostocka księgarnia okazała się najlepsza.

 

Co więcej, TaniaKsiazka.pl jest jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w regionie. To właśnie dlatego zdobyła 1. miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018.

 

Obok wyróżnień ze strony specjalistów na szczególną uwagę zasługują te, o których przyznaniu zdecydowali konsumenci. W ciągu minionego roku księgarnia dostała między innymi dwa złote medale w programie Konsumencki Lider Jakości - w kategoriach “Internetowe księgarnie wysyłkowe” oraz “Sklepy z tanimi książkami”. Zajęła też 1. miejsce w kategorii “Wybór użytkownika” i 3. w “Multimedia” w Rankingu e-sklepów Ceneo 2018.

 

- Każde wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne. Jednak nie ukrywam, że najważniejsze są te, w których oceniają nas nasi Klienci, bo to dzięki tym nagrodom mamy pewność, że nasze starania idą w dobrym kierunku. Dlatego tak bardzo cieszymy się z pierwszego miejsca w Rankingu Ceneo. - mówi Łukasz Kierus.

 

Bo nie tylko zysk jest ważny

Warto zauważyć, że księgarnia angażuje się społecznie. Nie chodzi tu tylko o udział w największych sportowych imprezach w regionie, ale też między innymi o promowanie honorowego krwiodawstwa. Ponadto, część zysków z każdego zamówienia TaniaKsiazka.pl przekazuje na konto Fundacji “Pomóż Im” prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

- Nasza współpraca z Fundacją “Pomóż Im” trwa już od sześciu lat. - mówi założyciel księgarni. - Każdy, kto robi u nas zakupy, pomaga chorym dzieciom. Uważamy, że to ważne, żeby pomagać tym, którzy tego potrzebują.

 

TaniaKsiazka pl 3

Ponad milion zadowolonych klientów

W ciągu nieco ponad 13 lat działalności TaniejKsiążce zaufało już ponad milion klientów. Mimo tego że ta białostocka księgarnia ma już ugruntowaną pozycję na rynku, to nie spoczywa na laurach. Cały czas się rozwija i rozbudowuje swoją ofertę.

W zeszłym roku firma przeprowadziła się do większej siedziby i otworzyła nowy punkt odbioru osobistego w Warszawie, a w planach są kolejne. To jeszcze nie wszystko, ponieważ specjaliści planują wprowadzenie kolejnych usprawnień dla Klientów. Wszystko po to, żeby nieustannie podnosić poziom doświadczenia użytkownika.

 

TaniaKsiazka pl 2

ZOBACZ RÓWNIEŻ