Nieodpowiednio leczone infekcje skórne są dokuczliwe i często przekształcają się w skomplikowane i długotrwałe schorzenia. Dlatego bardzo istotne jest to, abyśmy przeciwdziałali nim zanim się pojawią. W tym celu powinniśmy stosować uznane, opracowane przez specjalistów preparaty i kosmetyki pielęgnacyjne.

 

mydelko naturalne 2019 3
Prawie każdy, kto chociaż przez chwilę borykał się z problemami skórnymi, zna markę Mydełko naturalne z nanosrebrem. Produkt ten jest polecany przez specjalistów oraz konsumentów, jako pomoc w leczeniu oraz profilaktyce dermatoz.

Ze względu na rosnącą popularność oraz renomę brandu, Kapituła 10 edycji Programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, zdecydowała o przyznaniu Mydełku naturalnemu z nanosrebrem podwójnego wyróżnienia - Super Marka 2019 oraz  Marka Dekady.  

 

Polskie mydło z aktywnymi substancjami leczniczymi

mydelko naturalne 2019 1Receptura Mydełka została opracowana przez polską firmę VINSVIN, przy współpracy z lekarzami z wieloletnią praktyką oraz specjalistycznymi laboratoriami badawczymi.
W jego składzie znajdziemy  aktywne substancje lecznicze (Nanosrebro, Boric Acid i Prevacare) o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.  Dzięki temu produkt na powierzchni skóry tworzy warstwę ochronną, która osłania ją przed drobnoustrojami  i zapobiega  powstawaniu  stanów zapalnych.

Mydełko naturalne z nanosrebrem nie zawiera detergentów, barwników, kompozycji zapachowych oraz innych substancji uczulających. Nie wywołuje reakcji alergicznych,  nie wysusza i nie podrażnia skóry. Można je stosować w kąpielach leczniczych, ponieważ wspomaga gojenie ran, leczenie trądziku oraz łupieżu. Dodatkowo  dzięki  swoim właściwościom dezodorującym  niweluje nieprzyjemny zapach potu.

 

Zastosowanie Mydełka naturalnego z nanosrebrem jest bardzo szerokie,  może być ono używane do codziennej pielęgnacji skóry całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy oraz miejsc intymnych.

 

Profilaktyka chorób skórnych
Stosowanie Mydełka wskazane jest w profilaktyce chorób skórnych u osób pracujących w trudnych warunkach, narażonych na wysokie temperatury, dużą wilgotność i zanieczyszczenie powietrza (np. górnicy, hutnicy, koksownicy) oraz u użytkowników wspólnych łazienek, kąpielisk, basenów, łaźni, pryszniców, solariów. Dzięki właściwościom antyseptycznym polecane jest również wszystkim, którzy mają stały kontakt z chorymi (np. pracownicy placówek medycznych, farmaceuci).

Mydełko naturalne z nanosrebrem dostępne jest w wersji w płynie lub w tradycyjnej kostce.  

 

ATOMUS  dla kobiet i mężczyzn
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma VINSVIN do swojej oferty wprowadziła linie kosmetyków  ATOMUS z nanosrebrem dla kobiet i mężczyzn.

Kosmetyki te, podobnie jak Mydełko naturalne, nie zwierają detergentów, barwników oraz innych substancji uczulających, a stosowanie ich skutecznie chroni skórę przed bakteriami, wirusami i grzybami.
Seria ATOMUS to szampon do włosów o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych, żel pod prysznic do skóry wrażliwej z aktywnymi substancjami leczniczymi oraz antyperspirant, który zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem.

Linię ATOMUS uzupełnia uniwersalny proszek do prania z nanosrebrem, zapewniający skuteczną ochronę antybakteryjną nawet w niskich temperaturach. Proszek niweluje również nieprzyjemne zapachy tkanin.  

 

Płyn do higieny intymnej z cząsteczkami nanaosrebra i nanomiedzi

Niedawno oferta firmy VINSVIN została wzbogacona o innowacyjny płyn do higieny intymnej. Receptura preparatu NANOintima opiera się na połączeniu nanocząsteczek miedzi i srebra oraz kolagenu. Tak powstał łagodzący produkt o bardzo skutecznym działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.

 

Płyn przeciwdziała podrażnieniom oraz wspomaga mechanizmy obronne strefy intymnej. Można go stosować codziennie, a także jako środek pomocniczy przy leczeniu infekcji oraz zmian skórnych strefy intymnej.

 

Mydełko naturalne z nanosrebrem, produkty ATOMUS oraz płyn NANOintima znajdziemy w dobrych sklepach lub w sklepie internetowym producenta: www.sklep.mydelkonaturalne.com.pl.


mydelko naturalne 2019 2 

Mydełko naturalne z nanosrebrem:

  • wspomaga redukcję trądziku,
  • działa antybakteryjne,
  • łagodzi stany zapalne skóry,
  • pomaga zachować naturalne pH,
  • dokładnie oczyszcza skórę,
  • nie podrażnia i nie uczula,
  • zapobiega powstawaniu grzybicy stóp i paznokci,
  • tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną,
  • zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu,
  • wspomaga gojenie się ran.

  
Więcej o produktach VINSVIN: www.mydelkonaturalne.com.pl

 

oprac mb.Firma VINSVIN Sp. z o.o. sp.k. jako pierwsza w Polsce wykorzystała możliwości, jakie stwarza nanotechnologia do produkcji mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej.

 

Przedsiębiorstwo jest producentem mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej z nanosrebrem. Receptury preparatów  przygotowywane były we współpracy m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Politechniką Częstochowską oraz Politechniką Krakowską.

VINSVIN współpracuje z wieloma hurtowniami farmaceutycznymi, kosmetycznymi, sklepami zielarsko-medycznymi, drogeriami oraz ośrodkami odnowy biologicznej. Odbiorcami produktów jest również liczne grono klientów indywidualnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ