Provident Polska otrzymał tytuł „Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, którym nagradzane są marki cieszące się największą renomą i zaufaniem w swoich branżach. Działalność lidera rynku pożyczkowego, obecnego w Polsce od 21 lat, została wyróżniona także tytułem specjalnym „Marka Dekady”.


Lider rynku
Provident Polska, należący do międzynarodowej finansowej grupy International Personal Finance, jest obecny w Polsce od 1997 roku. Jest jedyną firmą pożyczkową w Polsce notowaną na warszawskiej GPW w ramach tzw. notowania równoległego. Firma od lat utrzymuje stabilną pozycję lidera branży, osiągając największy udział w rynku. W ciągu 21 lat działalności z usług pożyczkodawcy skorzystało 4,5 mln klientów.


Oferta odzwierciedlająca potrzeby konsumentów
Swoją pozycję Provident Polska zbudował na produkcie w głównej mierze opartym na relacjach.  Wciąż wielu klientów firmy preferuje tradycyjne kanały sprzedaży, jednocześnie coraz więcej osób oczekuje od instytucji finansowych innowacyjnych produktów. Pożyczkodawca z uwagą śledzi i analizuje najnowsze rynkowe trendy od technologii po oczekiwania społeczne i postawy. Cyfryzacja i rozwój fintechów stały się dla marki impulsem do zmian i rozszerzenia oferty. W marcu 2016 roku Provident wdrożył strategię stawiającą na wielokanałowość i wieloproduktowość.
Marka proponuje swoim klientom produkty za pośrednictwem różnych kanałów, a model online przenika się z tradycyjnym kanałem sprzedaży. Zróżnicowana oferta produktowa pozwala na dotarcie do różnych grup odbiorców, które mają odmienne oczekiwania wobec usług finansowych.


Nagrody potwierdzające jakość i zaangażowanie
Provident jest marką nie tylko rozpoznawalną, ale także docenianą przez klientów oraz ekspertów. Potwierdzają to liczne nagrody dotyczące różnych obszarów działalności firmy. Za skuteczną komunikację marketingową pożyczkodawca otrzymał nagrodę Laur Klienta Odkrycie Roku 2018 w dwóch kategoriach: Najlepszy rebranding oraz Innowacyjna strategia reklamowa. Provident jest także cenionym pracodawcą, który siedmiokrotnie wyróżniony został certyfikatem Top Employer.

Provident otrzymał również tytuł „Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, a jego konsekwentnie budowana pozycja lidera rynku pożyczkowego została doceniona tytułem specjalnym „Marka Dekady”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.