Caprice logo

 

Firma Caprice z siedzibą w Pirmasens (Niemcy) założona została w roku 1990, a od 1994 obecna jest w Polsce.

Caprice to nie tylko buty... To filozofia tworzenia lepszego życia, dzielenia się pomysłami i korzystania z prostych, ale skutecznych rozwiązań, dzięki którym kobiety – użytkowniczki butów z motylkiem czują się szczęśliwsze!


CapriceCaprice specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim, opracowała i opatentowała między innymi system AntiShokk (amortyzacja w obcasie) oraz system klimatyzacji OnAIR, który jest dostępny wyłącznie w butach marki Caprice. System OnAIR, stworzony w oparciu o perfekcyjne dzieło natury - strukturę plastra miodu, jest elementem, dzięki któremu marka Caprice staje się coraz bardziej popularna na wielu kontynentach. Buty z systemem OnAIR ozdobione stylizowanym motylkiem to naturalne materiały, perfekcja wykonania oraz "Spa&Wellness" na każdym kroku!

 

Technologia BlueGrip wprowadzona w sezonie jesień/zima 2018/19 rozpoczęła serię ,,niebieskich innowacji". BlueGrip to system antypoślizgowy w butach Caprice, bazujący na specjalnej strukturze podeszwy z materiałów o różnych twardościach. Seria jest kontynuowana w sezonie wiosna/lato 2019 przez nowy system BlueOxygen. To uzupełnienie znanego systemu klimatyzacji OnAIR o podeszwę z wbudowaną półprzepuszczalną membraną i otworami różnej wielkości. Świeże powietrze przepływa przez otwory w podeszwie i dodatkowo bez przerwy wentyluje system OnAIR. Efektem działania BlueOxygen jest szybsze odprowadzenie wilgoci również przez podeszwę.

 

Caprice to moda, komfort i technologie, dzięki którym chodzenie staje się coraz bardziej przyjemne.