Caprice logo

 

Firma Caprice z siedzibą w Pirmasens (Niemcy) założona została w roku 1990, a od 1994 obecna jest w Polsce.

Caprice to nie tylko buty... To filozofia tworzenia lepszego życia, dzielenia się pomysłami i korzystania z prostych, ale skutecznych rozwiązań, dzięki którym kobiety – użytkowniczki butów z motylkiem czują się szczęśliwsze!


CapriceCaprice specjalizuje się w skórzanym obuwiu damskim, opracowała i opatentowała między innymi system AntiShokk (amortyzacja w obcasie) oraz system klimatyzacji OnAIR, który jest dostępny wyłącznie w butach marki Caprice. System OnAIR, stworzony w oparciu o perfekcyjne dzieło natury - strukturę plastra miodu, jest elementem, dzięki któremu marka Caprice staje się coraz bardziej popularna na wielu kontynentach. Buty z systemem OnAIR ozdobione stylizowanym motylkiem to naturalne materiały, perfekcja wykonania oraz "Spa&Wellness" na każdym kroku!

 

Technologia BlueGrip wprowadzona w sezonie jesień/zima 2018/19 rozpoczęła serię ,,niebieskich innowacji". BlueGrip to system antypoślizgowy w butach Caprice, bazujący na specjalnej strukturze podeszwy z materiałów o różnych twardościach. Seria jest kontynuowana w sezonie wiosna/lato 2019 przez nowy system BlueOxygen. To uzupełnienie znanego systemu klimatyzacji OnAIR o podeszwę z wbudowaną półprzepuszczalną membraną i otworami różnej wielkości. Świeże powietrze przepływa przez otwory w podeszwie i dodatkowo bez przerwy wentyluje system OnAIR. Efektem działania BlueOxygen jest szybsze odprowadzenie wilgoci również przez podeszwę.

 

Caprice to moda, komfort i technologie, dzięki którym chodzenie staje się coraz bardziej przyjemne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.