VetExpert, uznana marka na rynku weterynaryjnym, wprowadza nową, opartą o dietę paleolityczną, linię karm premium.

 

 

Właściwe żywienie psa, to nie tylko dostarczanie mu niezbędnych składników odżywczych, ale także styl życia, troska o jego zdrowie i witalność. To świadomość czego zwierzę potrzebuje, by zapewnić mu długie życie w zdrowiu. Nowa karma Raw Paleo to powrót do naturalnego żywienia psa na każdym etapie życia.

 RAW PALEO fot 2

Niewątpliwym atutem produktów tej linii jest krótki i transparentny skład. Zastosowane w produkcji nowoczesne technologie umożliwiły wprowadzenie do zawartości karmy dużej ilości mięsa. W opakowaniu znajdują się świeżo przygotowane tuszki z indyka (aż do 50 g indyka w 100 g karmy) z dodatkiem sezonowych warzyw, bez glutenu i produktów zbożowych.
    
Wybór indyka jako źródło surowca nie jest przypadkowy. Jego zaletą jest wysoka zawartość białka przy niskiej ilości tłuszczu, co sprawia, że jest to pokarm łatwostrawny i smaczny. Karma ta oparta jest na jednym źródle białka pochodzenia zwierzęcego, co pomaga również ograniczyć ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych. Produkty Raw Paleo powracają do korzeni i nawiązują do pierwotnej diety psa.


Przed wprowadzeniem na rynek karmy Raw Paleo zostały gruntownie przebadane przez wiodący ośrodek weterynaryjny w naszym kraju. W laboratorium Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ocenie poddano nie tylko jej skład, smakowitość i strawność, ale także wskaźniki hematologiczne i biochemiczne u psów żywionych nią przez 6 miesięcy. Wyniki zrealizowanych analiz potwierdzają, że karma zawiera deklarowane składniki, jest wysoce smakowita i strawna. Dodatkowo zapewnia utrzymanie dobrego stanu zdrowia u psów otrzymujących ją przez dłuższy czas. Badania te są szczególnie cenne dla właścicieli, dzięki nim mogą dowiedzieć się jaki dokładnie wpływ na ich zwierzęta będzie miało stosowanie tej karmy.

 

Także pierwsze reakcje opiekunów zwierząt, którzy zdecydowali się wypróbować Raw Paleo są bardzo pozytywne. Doceniają przede wszystkim jakość użytych składników, zawartych w karmie oraz potwierdzają fakt, iż ich pupile chętnie ją spożywają. Dlatego też produkty Raw Paleo zostały wyróżnione godłem „Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku. Nagroda ta przyznana jest nowym, innowacyjnym oraz najbardziej rozwojowym produktom dostępnym na naszym rynku.

 

Karmy Raw Paleo dostępne są w trzech wersjach, dedykowanych dla psów o różnej wielkości, tj. dla ras mini (do 8 kg),  średnich – medium (od 8 do 25 kg)  oraz  dużych – large (od 25 kg). Poszczególne warianty różnią się m.in. wielkością mięsnego krokieta oraz dodatkiem składników funkcjonalnych.

 

Więcej:  www.vetexpert.eu

 VetExpert to znana marka na rynku weterynaryjnym. Od 10 lat opracowuje, rozwija i oferuje w ponad 20 krajach testy diagnostyczne, kosmetyki, suplementy i diety weterynaryjne. Firma znana jest z tego, że szczególny nacisk kładzie na realizację naukowych badań, dowodzących skuteczności swoich produktów.


 

oprac. MB

ZOBACZ RÓWNIEŻ