Według kapituły godła Dobra Marka/Super Marka alkomaty PROMILER uzyskały najlepszy wynik i zajęły pierwsze miejsce na rynku alkomatów w Polsce.

 

PROMILER 2019 fot

 

Przyznanie PROMILER-owi zaszczytnego wyróżnienia Super Marka 2019 zbiega się z 10 latami przyznawania tej nagrody przez redakcję Biznes Trendy w Dzienniku Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej.

 

Fakt, że z alkomatów PROMILER korzysta na co dzień Policja, Żandarmeria Wojskowa, agencje ochrony i bardzo wiele zakładów pracy plasuje markę PROMILER w światowej czołówce najbardziej godnych zaufania urządzeń pomiarowych.

- Technologie i rozwiązania obecne w naszych profesjonalnych, atestowanych urządzeniach dla polskiej ‘mundurówki’ wykorzystywane są także w naszych  urządzeniach dla każdego kierowcy, w atrakcyjnych cenach, osiągalnych dla „Kowalskiego” - mówi Mikołaj Witczak, prezes firmy.

 

Można śmiało powiedzieć, że z marką PROMILER styczność miał niemal każdy polski kierowca – z alkomatami przesiewowymi podczas kontroli drogowej lub z alkomatami stacjonarnymi na setkach komisariatów w naszym całym kraju.


Ale PROMILER to nie tylko wybór polskich państwowych służb mundurowych, ale także dziesiątek tysięcy wymagających Klientów.
Urządzenia z logiem PROMILER dla klienta końcowego znaleźć można w czołowych sieciach elektromarketów, w dobrych sklepach z elektroniką i artykułami motoryzacyjnymi na terenie całego kraju oraz w Internecie.

 

PROMILER 2019 laboratoriumLaboratorium PROMILERa

 

PROMILER to także alkomaty dla firm - dla ich właścicieli do kontroli trzeźwości pracowników czy też inspektorów BHP (przykładowo używany także przez polską drogówkę alkomat przesiewowy PROMILER iBlow jest w stanie przebadać pół tysiąca osób w ciągu godziny). Stacjonarne alkomaty to urządzenia wykorzystywane przez komendy, stacjonarne alkomaty na monety są używane do klubów, pubów, restauracji, hoteli czy stacji paliw.

 

Wybór do nagrody Super Marka poprzedzony jest analizą pozycji rynkowej danego brandu, jakości produktu i towarzyszących jej usług. Pod uwagę brana jest siła marketingowa marki, jej wartość i rozpoznawalność na rynku. Ujmowany jest także stopień zaufania Klientów.

 

PROMILER_2019_LIGHT.jpgPROMILER_2019_ALC-NOWY.jpgPROMILER_2019_ALP-1_5.jpgPROMILER_2019_AL_7010_rewers.jpg

Alkomaty PROMILER

 

Jako, że marka PROMILER już wcześniej wyróżniona została Dobrą Marką, otrzymała teraz tytuł Super Marki. To dowód, że alkomaty PROMILER cieszą się nieustającym zaufaniem Klientów i niesłabnącą renomą.

W pewnych sytuacjach trzeźwość ma wagę życia. Tam gdzie liczy się życie nie ma miejsca na kompromisy. Alkomaty PROMILER – nie tylko dla Policji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ