Marka Janome, która dwa lata temu, w 2017 roku, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowy tytuł „DOBRA MARKA – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyny do szycia ponownie została nagrodzona przez konsumentów w tym roku!

 

Janome Maciej Waligorski

- Jesteśmy bardzo dumni z ponownego wyróżnienia i chcemy podziękować konsumentom za okazane zaufanie. Czujemy się szczególnie docenieni, ten drugi tytuł jest dla nas bardzo ważny, ponieważ potwierdza, że  przez ostatnie dwa lata producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta – mówi Maciej Waligórski, członek zarządu spółki ETI, dystrybutora japońskiej marki Janome, światowego lidera w dziedzinie maszyn do szycia.


Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od 10 lat przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendy”. Przyznanie tytułu poprzedzają badania, które mają ocenić wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w danych kategoriach. „Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów” - czytamy na oficjalnej stronie konkursu.


Celem badań jest wybór marki, która prezentuje najwyższą jakość, cieszy się największym zaufaniem i renomą w swojej dziedzinie. Godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” trafia do najlepszych firm i marek działających na polskim rynku. Jest dowodem na to, że laureat nagrody oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, a na dodatek cieszy się zaufaniem i jest dobrze odbierany przez konsumentów.

 

JANOME Certyfikat 2019

 

Jakość Janome

 

Istniejąca od 1921 roku japońska firma Janome to w branży maszyn do szycia synonim innowacyjności, najwyższej jakości i znakomitej wydajności. Mogą się o tym przekonać także klienci w Polsce, bowiem we wczesnych latach 90. XX wieku pierwsze maszyny Janome zostały sprowadzone do naszego kraju w ramach oficjalnego importu.


Od 2006 roku dystrybucją japońskich maszyn w Polsce zajmuje się firma ETI. Tytuł „Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma” dla Janome to wyróżnienie właśnie dla poznańskiej spółki.

 

fot_2.pngfot_1.pngfot_3.png

Maszyny do szycia marki JANOME

 

 

- Badania prowadzone przez organizatorów programu potwierdziły to, co my wiemy już od dawna: że Janome to jedne z najlepszych maszyn do szycia. Po raz kolejny w Polsce zostały wyróżnione certyfikatem – mówi Maciej Waligórski z ETI.
Osoby, które decydują się na zakup maszyn Janome, mogą być pewne tego, że staną się posiadaczami urządzeń wysokiej klasy. O trwałości i niezawodności maszyn niech świadczy fakt, że zdecydowana większość z nich jest objęta 5-letnią gwarancją. Klienci mogą też liczyć na fachową obsługę, sprawny serwis oraz łatwą dostępność akcesoriów i części zamiennych.

 

Zaufanie do Janome

 

W ponad stu krajach sprzedano już niemal 80 milionów maszyn do szycia i hafciarek z symbolem Janome. Trudno o lepszy dowód zaufania konsumentów do tej marki. Godło programu „Dobra Marka”, które przez najbliższy rok ponownie będzie się pojawiało w zestawieniu z logo Janome świadczy o tym, że także klienci w Polsce zdążyli się już przyzwyczaić do jakości maszyn produkowanych w Japonii, Tajlandii i na Tajwanie.


- Dla nas ponowne wyróżnienie jest dowodem na to, że udało nam się wprowadzić tę japońską markę do świadomości konsumentów w naszym kraju. Nie było to łatwe, bo przez dziesięciolecia swoją pozycję w Polsce budowały Łucznik i Singer. Od kilku lat Janome staje z nimi ramię w ramię.- dodaje Maciej Waligórski.

 

Renoma marki Janome

 

Po raz pierwszy w historii konkursu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” wyróżnienie trafiło do firmy z kategorii maszyn do szycia w roku 2017. Świadczy to o tym, że w tej branży nie jest łatwo zdobyć renomę. Fakt, że marka JANOME została wyróżniona po raz drugi potwierdza jakość maszyn JANOME oraz rzetelność firmy opiekującej się tą marką w kraju.

- W naszym przypadku bardzo dobre opinie na temat Janome, dobry nastrój konsumentów związany z tą marką i jej rosnąca popularność nie wzięły się znikąd. Podstawą jest tutaj świetna jakość maszyn. Początkowo wieść o tym rozchodziła się pocztą pantoflową między użytkownikami maszyn, chałupnikami, krawcowymi, uczestnikami kursów szycia czy instruktorów. Teraz to wszystko dzieje się także w internecie – zauważa Maciej Waligórski.


Efekt jest taki, że trudno dziś znaleźć w Polsce inną markę maszyn do szycia, która powszechnie cieszyłaby się tak dobrą opinią, jak Janome.

 

fot_2.pngfot_1.pngfot_3.png

Warsztaty Janome European Institute 2017

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ