garneczki logoSklep internetowy www.garneczki.pl to sklep z pasją do kuchni, któremu zdecydowanie warto zaufać. Bogata oferta artykułów wyposażenia kuchni i jadalni, a także indywidualne podejście do klienta zaowocowały otrzymaniem certyfikatu „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.Garneczki.pl już kolejny rok z rzędu mogą pochwalić się tą nagrodą, przyznawaną za profesjonalizm w obsłudze klienta i wysoką jakość asortymentu.

 

 

Bogata oferta wyposażenia kuchni i jadalni

W szerokiej ofercie Sklepu znaleźć można niemalże wszystko, co niezbędne w kuchni. Znajdują się tu akcesoria przydatne w gotowaniu, pieczeniu oraz przechowywaniu różnego typu żywności. Nie brak przeróżnych zaparzaczy do kawy i herbaty oraz elementów zastawy stołowej – serwisów obiadowych, kubków na różne okazje, eleganckich filiżanek oraz kompletów sztućców. Garneczki.pl pomogą w przygotowaniu domówki (akcesoria barowe i szkła do alkoholu) oraz w domowych porządkach (produkty niezbędne do zachowania czystości w domu). Sklep współpracuje zarówno z rozpoznawalnymi markami, jak i niszowymi producentami. Oferuje polskie, ale i zagraniczne produkty, które łączy wspólna cecha – wysoka jakość.

Garneczki SM 1

 

Wygodne zakupy internetowe

Przyjazna strona internetowa Sklepu umożliwia komfortowe przeglądanie oferty na różnych urządzeniach – zarówno na laptopach i komputerach stacjonarnych, jak i tabletach oraz smartfonach. Na nich możliwe jest także wygodne składanie zamówień na wybrane produkty. Dostępna jest również sklepowa wyszukiwarka, by klienci jeszcze szybciej odnajdywali to, czym są zainteresowani. Wszystkie funkcjonalności mają sprawić, by zakupy w Garneczki.pl stały się prawdziwą przyjemnością!

 

Kopalnia informacji o produktach i służenie radą

Każdy produkt oferowany przez Garneczki.pl musi posiadać wyczerpujący opis oraz wysokiej jakości zdjęcia, obrazujące możliwości jego wykorzystania. W Sklepie działają specjaliści, którzy dokonują wszelkich pomiarów danego produktu (pojemność, waga, wymiary) oraz dbają o jego zrozumiały opis. Z kolei w wewnętrznym, profesjonalnym studiu fotograficznym tworzone są aranżowane zdjęcia, które mają jak najlepiej oddać jakość i szczegóły asortymentu.

Garneczki SM 2b

Klienci Sklepu mogą zaczerpnąć informacji ze sklepowego bloga, na którym publikowane są artykuły prezentujące porady kuchenne, ciekawe pomysły na dania, ciekawostki kulinarne oraz informacje o zastosowaniu różnych urządzeń gospodarstwa domowego. Wszystko to serwowane jest pod postacią przystępnych poradników i przydatnych instrukcji. Klienci mogą zasięgnąć również porady dotyczącej danego produktu u sklepowego konsultanta – mailowo lub telefonicznie.

Garneczki Blog garneczki pl

 

Profesjonalna wysyłka produktów do klienta

Garneczki.pl zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest sprawna realizacja zamówienia, by wybrane produkty błyskawicznie trafiły to klientów – pod właściwy adres i w stanie idealnym. Właściciele Sklepu wciąż starają się usprawniać procesy logistyczne i minimalizować czas dostawy. Przed wysyłką, produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń i zabezpieczane tak, by odsetek paczek uszkodzonych w czasie transportu był na poziomie zerowym.
 Garneczki SM 3

Same koszty dostawy to zwrot w kierunku klientów – co chwila organizowane są promocje z darmową dostawą już od kwoty 50 zł. Przy zamówieniach z płatną dostawą, Garneczki.pl oferują wybór najdogodniejszego sposobu dostawy – przesyłka Pocztą Polską, kurierem, do paczkomatu lub odbiór osobisty w siedzibie Sklepu. Produkty zakupione w sklepie internetowym mogą oczywiście nie spełniać oczekiwań klientów, dlatego Sklep umożliwia darmowy zwrot zakupionego towaru w ciągu 30 dni od daty dostarczenia przesyłki.

 

Dążenie do bycia jeszcze lepszym sklepem

Szeroka oferta asortymentowa, przyjazny interfejs, wyczerpujące informacje o produktach, dokładne zabezpieczanie towaru i jak najwyższy poziom obsługi klienta sprawiają, że Garneczki.pl to komfortowe miejsce zakupu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i z chęcią wróci po więcej. Wykwalifikowani pracownicy codziennie dbają o to, by funkcjonalności Sklepu były jak najlepiej dostosowane do oczekiwań każdego klienta.

 

Garneczki.pl mogą pochwalić się zdobyciem certyfikatu również w poprzednich latach („Dobra Marka 2015” oraz „Dobra Marka 2016”), ale zdobycie tytułu „Super Marka 2017” świadczy o tym, że Sklep nie spoczywa na laurach. Wciąż dąży do doskonalenia swoich funkcjonalności, podnoszenia poziomu obsługi klienta i poszerzania oferty asortymentowej.

 

Zapraszamy do zakupów: Garneczki.pl