PRODUKTY DLA ZWIERZĄT | Innowacyjna linia preparatów weterynaryjnych VetExpert 4T Veterinary Diet dla psów i kotów nagrodzona tytułem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

 

Chore zwierzęta powinny otrzymywać karmę, która oprócz walorów smakowych i niezbędnych składników pokarmowych posiada  również właściwości wspomagające leczenie. Wymagania te w całości spełnia linia VetExpert 4T Veterinary Diet, która oferuje specjalistyczne produkty żywieniowe przeznaczone dla psów i kotów borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi.

 4 T Veterinary D 2

Dobra dieta weterynaryjna działa tylko wtedy, gdy zwierzę zjada karmę w zalecanych ilościach, dlatego tak istotny jest jej smak. Produkty VetExpert 4T Veterinary Diet poza skutecznością terapeutyczną, mają również bardzo istotną cechę - są niezwykle smakowite, dlatego zazwyczaj nie ma problemu z podaniem ich zwierzęciu.

 

Wśród preparatów z serii znajdziemy zbilansowane karmy suche i mokre przeznaczone dla psów i kotów dotkniętych lub zagrożonych takimi chorobami jak: zaburzenia dermatologiczne, alergie pokarmowe, niewydolność wątroby,  problemy gastryczne, otyłość, choroby układu moczowego i nerek, choroby stawów.

 

Dodatkowo  w  asortymencie marki znajdują się  preparaty z serii 4T Veterinary Diet Recovery, które pomagają zwierzęciu w powrocie do normalnego trybu żywienia po przebytej chorobie.

Produkty VetExpert 4T Veterinary Diet zdobyły zaufanie zarówno lekarzy weterynarii, jak i właścicieli zwierząt domowych w Polsce oraz w innych krajach europejskich. W tym roku linia ta została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2017- Jakość, Zaufanie, Renoma  w kategorii karmy weterynaryjne.
 

Więcej informacji o produktach: http://www.4tvet.pl/
 4 T Veterinary D 1

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.