Bioline

 

 

KOSMETYKI NATURALNE | W trosce o naszą skórę coraz większą wagę przykładamy do jakości kosmetyków, których używamy, szukamy nowych i ekologicznych sposobów jej pielęgnacji.

Odpowiedzią na te potrzeby są kosmetyki BIOLINE, których  naturalny skład oraz bogaty asortyment daje  możliwość skompletowania indywidualnego zestawu preparatów pielęgnacyjnych.

 

 

W trakcie produkcji kosmetyków, pracownicy BIOLINE dbają o każdy detal, ponieważ wartością, którą firma stawia na pierwszym miejscu jest jakość finalnego produktu. -  U nas z linii produkcyjnej bez szczegółowej kontroli jakości nie zejdzie żaden kosmetyk. Uważamy, że  każdy z naszych klientów jest wyjątkowy i chcemy, aby otrzymał jak najlepsze produkty  - zaznacza Jolanta Niedźwiedzka-Denczyk, właścicielka BIOLINE.

 

BIOLINE bio hydrolat geraniumSurowce najwyższej jakości
Twórcy  BIOLINE bardzo dużą uwagę  przykładają do tego, aby surowce, z którego wytwarzane są kosmetyki były najlepsze gatunkowo. Dlatego oleje tej marki wytarzane są ze stuprocentowo naturalnych, jednoskładnikowych  i selektywnie dobieranych substancji. Surowce do ich produkcji wydobywane są z miejsc, gdzie na co dzień występują, w sposób, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Wszystko po to, aby substancje, z których powstają kosmetyki posiadały wszystkie niezbędne i szanowane na świecie atesty oraz certyfikaty.

 

Podobnie proces produkcji wygląda w przypadku hydrolatów, czyli bio- toników które można stosować do codziennej pielęgnacji jak tonik do twarzy. Ich sposób wytwarzania oraz surowce są w 100 proc. naturalne, bez użycia chemii oraz przekształceń laboratoryjnych.


    W asortymencie  marki znajdziemy również  pięć rodzajów glinek sypkich, każda z nich dedykowana jest dla innego typu cery. W ich składzie nie znajdziemy dodatkowych barwników czy ulepszaczy, to jednoskładnikowe produkt służące polepszeniu stanu cery.

 

Kremy do zadań specjalnych
Firma cały czas stara się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, z tą myślą została stworzona seria kremów BIOLINE - CLINICQUE.
Ich receptura zawiera mieszkankę wielu naturalnych składników,  które ze wzmożoną siłą  odmładzają, odżywiają, chronią oraz regenerują naszą skórę. Produkty te są idealne dla osób, które chcą pielęgnować swoją cerę bardzo naturalnymi kosmetykami– pozbawionymi parabenów, sztucznych barwników, olei mineralnych, silikonów, SLS czy często poruszanego w ostatnim czasie temacie – glutenu.
Na opakowaniach wszystkich kosmetyków BIOLINE znajdziemy  dokładny opis składu, właściwości oraz sposobu ich użycia.

 

Prostota i kobiecy szyk
Twórcy BIOLINE przykładają również bardzo dużą uwagę do opakowań, w których kosmetyki są sprzedawane. Produkty marki zapakowane są w ekskluzywne, szklane bądź wysokiej jakości plastikowe opakowania. - Stawiamy na innowacyjność, nie dążymy do tego, aby tanim kosztem wyprodukować opakowania, które nie będą różniły się absolutnie niczym od konkurencji. Dla naszych linii kosmetyków dedykujemy unikatowe kształty i kolory opakowań, które pozwolą wyróżnić je pośród całej kategorii. Dlatego np. oleje znajdziemy w innych oprawach niż glinki sypkie.- zaznacza Jolanta Niedźwiedzka-Denczyk.

 

BIOLINE_glinka-zielona.jpgBIOLINE_glinka-czerwona.jpgBIOLINE_bio-hydrolat-z-jalowca.jpgBIOLINE_shea-body-butter.jpgBIOLINE_olejek-do-ciala-dla-niemowlat.jpgBIOLINE_glinka-biala.jpgBIOLINE_mydlo-aleppo-6-oleju-laurowego.jpgBIOLINE_zestaw-prezentowy-glinka-zielona-olejek-moringa.jpg


Z początkiem roku do oferty BIOLINE wprowadzone zostały gustowne zestawy prezentowe (8 rodzajów) oraz nowość Bio hydrolat geranium Bourbon.

 

    Pomimo niedługiego stażu na rynku kosmetycznym firma może poszczycić się znaczącymi wyróżnieniami m.in.: Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma, Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów, Man’s Health czy Woman’s Health.
Dodatkowo w tym roku kosmetyki  naturalne BIOLINE  zostały nagrodzone godłem „Dobra Marka  2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, przyznawanym brandom cieszącym się największą renomą w Polsce.
- Cenimy każdego klienta, i  szczerze dziękujemy, wszystkim osobom, które dały szansę BIOLINE, a tym, którzy stale używają naszych kosmetyków dziękujemy, że pokochali je tak, jak i my je pokochaliśmy - podkreśla Jolanta Niedźwiedzka-Denczyk.

Głównym celem BIOLINE jest ciągły rozwój i dążenie do zwiększenia konkurencyjności swojej marki oraz wzrostu poziomu eksportu. Obecnie firma przygotowuje się do dostosowania swojej oferty do poszczególnych rynków  zagranicznych.

 

Produkty BIOLINE to:
- cenne składniki naturalne,
- najwyższa jakość wykonania - ekskluzywnie wyglądające produkty z bogatym i naturalnym składem,
- przystępna cena produktu względem jego estetyki i wysokiej jakości zawartości,
- szerokie zastosowanie, jak i specjalistyczne podejście do każdego z problemów skórnych,
- czytelny opis produktów – jasne informacje dot. stosowania i składu na etykiecie,
- wsparcie i odpowiedź na każde nurtujące pytanie przy pomocy fanpage na FB,
- widoczne i szybkie efekty zastosowania,
- brak uczulenia bądź alergii na produkty.

Więcej o produktach: www.bioline.pl

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.