BRANŻA OBUWNICZA | Dr Orto System to specjalistyczne i zaawansowane technologicznie obuwie dla osób z problemami stóp. Marka po raz kolejny została wyróżniona przez konsumentów, tym razem otrzymując prestiżowy tytuł „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

 

Buty ortopedyczne Dr Orto System, produkowane przez Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” Sp. z o.o., dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom ze stopami wrażliwymi, w tym pacjentom cierpiącym na zespół stopy cukrzycowej, a także dotkniętymi zmianami reumatoidalnymi. Posiadają one tak dobrane cechy funkcjonalno-zdrowotne, kształty i wymiary wnętrza, by idealnie dostosowywać się do potrzeb i wymagań użytkowników. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są materiały włókiennicze o doskonałych właściwościach higienicznych i o podwyższonej jakości, a co najważniejsze – przyjazne dla bolesnych stóp. Buty posiadają minimalną ilość przeszyć i łączeń oraz sprężystą podeszwę pochłaniającą falę uderzeniową, co zabezpiecza przed mikrourazami.

 

    Większość modeli posiada również wkładkę znacznie poprawiającą komfort chodzenia. Odciąża ona stopy w miejscach największego nacisku i zapobiega powstaniu owrzodzeń i zmian troficznych skóry. Poza profilaktyką spełnia również funkcję higieniczną: umożliwia oddychanie i zapobiega odparzeniom stóp.
     Wszystkie modele obuwia Dr Orto System otrzymały pozytywną opinię Katedry i Kliniki Chorób Metabolicznych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Centralnego  Laboratorium Przemysłu Obuwniczego. Marka posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

 

Więcej na: http://www.drorto.pl/

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.