E-COMMERCE | Mimo już 16-letniej historii, internetowy sklep piłkarski R-GOL.com wciąż rozwija się z dynamiką trafionego start-upa.


R GOL COMDzięki skutecznie realizowanym planom właściciela, zakładającym inwestycje w sprzedaż internetową, w ciągu ostatnich czterech lat R-GOL.com z biznesu lokalnego przeistoczył się w ogólnokrajowego giganta w sektorze e-commerce. Obrazują to przyznane nagrody. Tylko tej jesieni przedstawiciele firmy odebrali e-Gazele Biznesu, dwa wyróżnienia od Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej oraz tytuł „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.
– Narody nas cieszą, ale cały czas pamiętamy, że najważniejsi są klienci – zaznacza Marcin Radziwon, właściciel  R-GOL.com. – Chcemy być dla nich jak dobry kumpel z boiska lub z piłkarskiej szatni. Staramy się być blisko środowiska i czuć piłkę „od wewnątrz”. Jak w naszym haśle przewodnim „Znamy się z piłki”. Dbamy o to, aby każdy mógł zaopatrzyć się u nas w to czego szuka: od wkręta do buta, przez piłkarskie obuwie i odzież, aż po piłki, a nawet bramki. Ostatnio do naszej oferty wprowadziliśmy również piłkarskie biografie w wydaniach książkowych – dodaje właściciel firmy.
    
Rozwój sprzedaży internetowej, to tylko jedno z założeń właścicieli. R-GOL.com inwestuje również w placówki stacjonarne. 11 grudnia w Warszawie przy ulicy Puławskiej zostało otwarte nowoczesne, 620-metrowe centrum eventowo-towarzyskie, w którym sprzedaż sprzętu sportowego będzie tylko jednym z elementów. Nowa placówka R-GOL ma być dodatkowo m.in. miejscem testowania obuwia oraz spotkań z gwiazdami i fachowcami w dziedzinie futbolu.


Zapraszamy na: www.R-GOL.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.