BRANŻA KOSMETYCZNA| Siłą wprowadzonego na rynek, dobrze zaprojektowanego brandu jest to, że nie ogranicza się on do jednego, nawet najbardziej udanego produktu, tylko nieustannie dąży do rozwoju i wdrażania kolejnych innowacji.

 


Firma MAG Polska Sp. z o.o., wyróżniona w programie „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku za markę INITIALE, realizuje swój pomysł obecności na rynku, traktując innowacje jako podstawowy kierunek działania.

MAG Polska produkty 3

 

    Wiodące produkty z grupy INITIALE – seria wyrobów pielęgnacyjnych do twarzy, oparta została na koncepcji Professional Home Spa, czyli adaptacji receptur stosowanych do niedawna wyłącznie w ekskluzywnych salonach SPA, do postaci pozwalającej na samodzielne wykonywanie zabiegów w domu. Tak powstały najbardziej znane z tej grupy maski peel-off, a także naturalne pudry do kąpieli, peelingi i kosmetyki na bazie alg morskich.

Całkowicie naturalna postać preparatów INITIALE stała się gruntem do dalszych badań, mających na celu zadbanie nie tylko o piękno, ale także o zdrowie człowieka. W efekcie współpracy z firmą ProBiotics Polska w październiku br. na rynku pojawi się seria produktów INITIALE PROBIOTICA. Wzbogacenie dotychczasowych receptur aktywnych elementami probiotycznymi pozwoliło na stworzenie innowacyjnych kosmetyków, będących odpowiedzią na szereg trudnych, różnorodnych potrzeb ludzkiego ciała. Pilotażowa seria wyrobów ma podlegać rozwojowi, a współpraca MAG Polska z czołowym ekspertem w dziedzinie zastosowania pożytecznych mikroorganizmów – firmą ProBiotics to z pewnością nowy wymiar innowacji w branży.

 

    Jednocześnie w laboratoriach badawczych dobiegają końca prace nad tworzoną przez twórców marki INITIALE serią kosmetyków, wykorzystujących w pełni nietoksyczną i biodegradowalną celulozę. Projekt ten realizowany jest przez zawiązaną przez MAG Polska oraz Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, spółkę Nature Line. Efektem synergii doświadczenia MAG Polska i potencjału badawczego jednostek naukowych będą produkty zupełnie nowe, nieobecne jeszcze na naszym rynku.

 

    Wieloletnie doświadczenie MAG Polska zostało również dostrzeżone i spotkało się z zaufaniem właścicieli francuskiego brandu Lorigine. Marka ta została stworzona z myślą o wymagających, nowoczesnych kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych oraz dobroczynnego działania naturalnych składników z efektem zmysłowego makijażu. Naturalne składniki i ich pielęgnacyjne właściwości najrzadziej wykorzystywane są w kosmetykach przeznaczonych do makijażu, dlatego aby zmienić ten trend twórcy marki INITIALE chętnie podjęli współpracę.

 

Marek Płóciennik

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.