AGD dla biura i domu | Sukces marki zależy od precyzyjnie obranego celu oraz skutecznej realizacji działań, zmierzających do jego osiągnięcia.

 

Poczatkowo głównym profilem działalności, założonej w 2000 r. firmy HB POLSKA Sp. z o.o. była dystrybucja produktów renomowanych marek z branży AGD -  Bionaire i Kenwood.  Dzięki zdobytemu w ten sposób doświadczeniu i wiedzy, w 2007 r. zarząd spółki zdecydował  się wprowadzić  na rynek produkty pod własną marką HB.

HB Polska FOT

 

 

- W momencie tworzenia oferty asortymentowej stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem – musieliśmy połączyć wysoką jakość i przystępną cenę,  a co najważniejsze przekonać Polaków, że uzdatnianie powietrza nie jest zbędnym luksusem, a sposobem na podniesienie komfortu życia i eliminacji dolegliwości wynikających z oddziaływania  przesuszonego i zanieczyszczonego powietrza na organizm człowieka – mówi Bożenna Górska, Prezes Zarządu HB Polska.

 

 

 

Dzisiaj, produkty HB są synonimem nowoczesnej technologii i  designu zgodnego z międzynarodowymi trendami. Pasja i determinacja w działaniu okazały się w przypadku firmy HB Polska receptą na sukces.


Dzięki realizacji opracowanej wcześniej strategii działania, firma stała się trendsetterem w kategorii nawilżacze powietrza, a marka HB cieszy się coraz większym zaufaniem konsumentów. Potwierdza to przyznany produktom firmy tytuł Dobra Marka 2016  - Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

oprac. M.B.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.