FARBY I LAKIERY I Estetyczne i wytrzymałościowe walory drewna są doceniane od wieków. Jako surowiec budowlany wykorzystywane jest również w aranżacji wnętrz. Jednak, aby jego szlachetne cechy zostały zachowane, należy je odpowiednio zabezpieczać.

 

Drewnochron produkty

 

Obecnie dostępne są preparaty, które nie tylko chronią drewno przed szkodnikami i czynnikami atmosferycznymi, ale również uwydatniają jego naturalną fakturę oraz, jeżeli jest taka potrzeba, nadają odpowiednią barwę. Wszystkie te cechy spełniają produkty marki Drewnochron.

 

Marka ta, od wielu lat jest liderem w kategorii środków do ochrony i dekoracji drewna. Rozwijając się zgodnie z trendami rynku, Drewnochron stałe doskonali oferowane produkty oraz proponuje asortyment najnowszej generacji. Natchnieniem dla ciągłej metamorfozy są dla marki jej klienci, to ich rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom chce sprostać  Drewnochron.

W ofercie marki, oprócz tradycyjnego Impregnatu możemy także znaleźć niezwykle trwałe i dekoracyjne lakierobejce, Lakier Jachtowy oraz Olej do drewna.

 

Drewnochron fot 2

 

Produkty te perfekcyjnie dekorują drewnianą powierzchnię oraz chronią ją przed niszczącymi czynnikami biologicznymi.
Drewnochron został nagrodzony tytułem Dobra Marka, 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii preparaty do pielęgnacji i ochrony drewna.

 

Więcej na: www.drewnochron.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.