– Działamy na rynku usług medycznych od ponad 20 lat. Dołączenie do grona firm uznanych za dobre marki na polskim rynku jest potwierdzeniem jakości opieki medycznej, jaką obejmujemy pacjentów i firmy – mówi Justyna Mieszalska, prezes CM WUM.

 

Nagroda została przyznana za wysoką jakość usług medycznych:
- świadczonych nieodpłatnie na NFZ,
- komercyjnych,
- obejmujących Medycynę Pracy,
- pakietów opieki zdrowotnej dla pracowników „Zdrowa Firma”.

 

– CM WUM jest spółka? Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dysponujemy interdyscyplinarnym zespołem medycznym, składającym się z lekarzy praktyków, wywodzących się m.in. z kadry profesorskiej oraz akademickiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – dodaje prezes Mieszalska.

 

Konsultacje są prowadzone w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, czyli są to usługi bezpłatne, ale centrum świadczy także usługi komercyjne, w tym proponuje pakiety dla przedsiębiorstw „Zdrowa Firma”. Wysoka jakość i szeroki zakres usług pozwalają na nowoczesną diagnostykę i efektywne leczenie najbardziej złożonych jednostek chorobowych.

To szeroka oferta badań, dostosowana do wymagań związanych z opieką interdyscyplinarnego zespołu lekarzy, to także wiele szkoleń obejmujących profilaktykę zdrowotną. Ofertę CM WUM wyróżnia zatem jej kompleksowość.

Przygotowane pakiety usług są odpowiedzią na potrzeby firm dużych, średnich i małych. Skorzystać z nich mogą zarówno przedsiębiorcy, którzy chcą wykonać wymagane przez prawo podstawowe badania, jak również ci, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom pełną opiekę zdrowotną.

W tym roku CM WUM zdobyło również nagrodę Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International.

ZOBACZ RÓWNIEŻ