Koty są wielkimi czyściochami, godzinami pielęgnują swoją sierść. Dlatego wybór właściwego podłoża do kuwety jest bardzo ważny, aby kot chętnie z niej korzystał. Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – żwirek higieniczny Cat’s Best Original. To synonim jakości, ekologii i wygody użytkowania.

Naszym celem jest zmiana sposobu myślenia i wykształcenie nawyku wybierania produktów dobrej jakości oraz najbardziej przyjaznych dla naszych pupili i środowiska. Stosujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w procesie produkcji, które sprawiają, że jesteśmy liderami wśród drewnianych podściółek w Polsce. Codziennie inspirujemy tysiące właścicieli zwierząt towarzyszących. Podejście proekologiczne to świadomy wybór dla lepszego jutra.

 

Swoją misję realizujemy na wiele sposobów:

 

Najwyższa jakość

Wszystkie żwirki Cat’s Best wytwarzamy zgodnie z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakładach posiadających specjalne certyfikaty produkcyjne. Jest to niezwykle ważne, aby stale osiągać wysoką jakość gwarantująca komfort codziennego użytkowania.

 

Absorpcja płynu i zapachu – podstawowa rola żwirku

Najważniejszą rolą żwirku jest wiązanie płynów oraz pochłanianie nieprzyjemnego zapachu. W żwirkach Cat’s Best wykorzystaliśmy naturalne właściwości drewna do pochłaniania zapachów i wilgoci. Wiązanie jest niezwykle trwałe i efektywne. Naturalne włókna drzewne charakteryzują się wysoką pochłanialnością cieczy (nawet do 700% własnej objętości) i absorpcją zapachu, dzięki czemu żwirki produkowane z tego surowca są niezwykle wydajne. Pod tym względem żwirki Cat’s Best są w Polsce bezkonkurencyjne.

 

Mniej pracy i więcej oszczędności

Dzięki wyjątkowej wydajności żwirki Cat’s Best są bardzo ekonomiczne użytkowaniu. W zależności od rodzaju żwirku jedno napełnienie kociej kuwety wystarczy nawet do 6 tygodni. Stosując Cat’s Best Original musisz regularnie usuwać jedynie zbrylone nieczystości. Dzięki temu oszczędzamy Twoje pieniądze i Twój czas poświęcony na sprzątanie.

 

Higiena na wysokim poziomie

Wszystkie żwirki Cat’s Best są odpylone i wolne od mikrobów. Dlatego idealnie nadają się dla wrażliwych kocich układów oddechowych. Nie powodują alergii i chorób układu oddechowego. Dzięki natychmiastowej i pełnej absorpcji moczu unika się uwalniania amoniaku, który jest szkodliwy dla dróg oddechowych kota. Bezpieczeństwo i zdrowie naszych kocich przyjaciół jest dla nas najważniejsze.

 

W stu procentach biodegradowalne – przyjazne dla środowiska

Kupując żwirki Cat’s Best, dbasz o zdrowie swojego pupila i o środowisko. Żwirki w stu procentach są produkowane z naturalnych włókien roślinnych. Dzięki temu można je wyrzucać bezpośrednio do toalety. Są również całkowicie biodegradowalne, dlatego świetnie nadają się np. do kompostowania. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ilość odpadów, jakie generuje gospodarstwo domowe. Naturalne sposoby utylizacji żwirków to nie tylko świadome dbanie o środowisko, ale także konkretne oszczędności dla Twojego portfela.


Bez względu na to, czy jesteś już szczęśliwym posiadaczem kota, czy dopiero planujesz powiększyć swoją rodzinę o mruczącego przyjaciela, podejdź rozsądnie do tematu czystości w domu.
Wybierz całkowicie naturalny, wysokiej jakości żwirek Cat’s Best Original. Zapewnij komfort swojemu pupilowi i oszczędzaj pieniądze oraz czas, który możesz poświęcić na wspólną zabawę. Przy okazji zadbasz również o naszą planetę.


www.catsbest.com.pl
facebook/CatsBestPL

ZOBACZ RÓWNIEŻ