Marka Vetfood, nagrodzona godłem Super Marka 2018, nie zwalnia tempa. Poszerzyła ofertę o kolejny synbiotyk dla zwierząt Flora Defense.

 


Flora Defense zawiera czyste kultury drożdży Saccharomyces boulardii i bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus LR06 oraz prebiotyk (oligofruktozę). Wysokie stężenie substancji aktywnych gwarantuje skuteczność.
Działanie drożdży Saccharomyces boulardii i bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus LR06 zawartych w produkcie Flora Defense polega na wzmocnieniu flory przewodu pokarmowego i ochronie nabłonka jelita.
Stosując nowy synbiotyk marki Vetfood pomagamy odbudowywać się niezbędnym do życia bakteriom jelitowym, chronimy je przed negatywnym wpływem drobnoustrojów chorobotwórczych, chronimy je przed wyniszczeniem w wyniku stosowania antybiotyków.
Ważną cechą preparatu Flora Defense jest to, że nie osłabia działania antybiotyków, dzięki czemu można go stosować w czasie trwania antybiotykoterapii. Co ważne - Saccharomyces boulardii są odporne na działanie kwasu w żołądku.
Podawanie synbiotyku Flora Defense od pierwszej dawki antybiotyku pozwoli skutecznie ochronić zwierzę przed wyjałowieniem układu pokarmowego.

 

Tym samym:
-  zachowana zostanie naturalna bariera ochronna zwierzęcia,
- czas leczenia skrócony,
- ryzyko wystąpienia powikłań po antybiotykoterapii ograniczone do minimum.

 

Jednym z powikłań stosowania antybiotyków jest tzw. wyjałowienie organizmu. Antybiotyki zabijając bakterie chorobotwórcze, uszkadzają także dobroczynne bakterie, znajdujące się w organizmach zwierząt. W ten sposób niszczona jest flora jelitowa zwierzęcia, czyli jego naturalna bariera ochronna, a jelita stają się bramą dla kolejnych zakażeń i nadkażeń. Efektem wyjałowienia organizmu są tzw. Biegunki poantybiotykowe. Skuteczne na tego typu dolegliwości są synbiotyki marki Vetfood, jednym z nich jest Flora Defense.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.