Kantory internetowe cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Już tysiące Polaków korzysta z tej formy wymiany pieniędzy. To rozwiązanie przede wszystkim tanie, szybkie i, co najważniejsze, bezpieczne. Kiedy powinniśmy skorzystać z internetowej wymiany walut? Co musimy wiedzieć na temat działania tego typu witryn internetowych? Jakie korzyści za sobą niosą?

 

Z kantorów online korzysta z roku na rok coraz więcej osób na świecie, w tym Polaków. Są wśród nich zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Najpopularniejsze kantory tego typu dziennie obsługują setki tysięcy transakcji, coraz większy udział w rynku odnotowuje PLATFORMA Amronet, która dotychczas zrealizowała ponad 100 tysięcy transakcji. Taka liczba świadczy o wysokiej jakości usług, jakie proponuje ona swoim klientom. Żeby skorzystać z oferty należy zarejestrować się na stronie www.amronet.pl, gdzie podajemy swoje dane wraz z numerami kont bankowych – co najważniejsze - co najmniej dwóch: złotówkowego i walutowego.

AMRONET 160 600

Klient robi przelew ze swojego banku do Amronet.pl, a na drugie konto trafiają pieniądze po wymianie. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje szyfrowana strona, która przypomina korzystanie z bankowości online. Po rejestracji możemy dokonać pierwszej transakcji.

- Codziennie szukamy coraz to lepszych rozwiązań, aby korzystanie z Amronet.pl było proste, bezpieczne, a przede wszystkim korzystne finansowo. Regulamin, opłaty, tabele oraz wszelkie inne informacje dostępne na stronie są krótkie, treściwe i zrozumiałe dla każdego odbiorcy. Nie stosujemy małych czcionek czy gwiazdek.- mówi Prezes Zarządu, Sławomir Kowal.

 

Proces wymiany walut odbywa się całkowicie bezgotówkowo, w formie przelewów bankowych. Od teraz nie jesteśmy już zmuszeni do odwiedzania stacjonarnego kantoru z portfelem wypchanym pieniędzmi, w Amronet jest szybko i bezpiecznie. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić czas, a co najważniejsze czuć się spokojnie w trakcie wymiany pieniędzy.

 

Kantory internetowe to branża, która nie może sobie pozwolić na utratę zaufania klientów. Mają temu zapobiec wprowadzane nowe zabezpieczenia, często takie, które nie są wymagane przez prawo, jednak gwarantują one klientom zwiększoną ochronę.

W gąszczu kantorów online warto wybrać te, które cieszą się zaufaniem swoich klientów, oferują najniższy kurs walut oraz gwarantują wygodę, wśród nich znajdziemy Amronet.pl oraz Gieldawalut.com czy Pluskantor.pl.

 

Korzystanie z usług kantorów internetowych pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Kursy zakupu i sprzedaży walut w takich witrynach jak Amronet.pl są atrakcyjniejsze od tych, które oferują aktualnie banki czy kantory stacjonarne. Dodatkowym plusem dla nowych klientów Amronet jest akcja promocyjna 90 proc. na pierwszy tydzień, która obniża prowizję od przeprowadzonych transakcji o 90 proc. w pierwszym tygodniu od momentu założenia konta na stronie tego kantoru.


Pieniądze w takich kantorach jak Amronet.pl, Gieldawalut.com, PlusKantor.pl możemy wymieniać 24/7, nie musimy się martwić tym, że nie zdążyliśmy wymienić gotówki przed wakacyjnym wyjazdem, zrobimy to szybko i komfortowo,  a pożądana waluta pojawi się na naszym koncie w przeciągu chwili. - Na naszych witrynach zastosowaliśmy algorytmy pozwalające na automatyzację procesu wymiany walut. W serwisie Amronet.pl ponad 80 proc. wszystkich procesów związanych z obsługą transakcji wymiany walut jest realizowana automatycznie i bez udziału człowieka. Efektem jest możliwość dokonywania transakcji na wszystkich urządzeniach mobilnych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W optymalnej sytuacji klient potrzebujący waluty obcej może ją mieć na swoim koncie w ciągu kliku minut od momentu, gdy zdecyduje się na przekazanie do Platformy środków niezbędnych do zakupu waluty.- podkreśla S. Kowal.

 AMRONET PLUS KANTOR

 

Kantor Amronet.pl należy do spółki Payhoding Sp. z o.o., która niedawno uruchomiła dwie inne platformy: Gieldawalut.com  oraz Pluskantor.pl,  które podobnie jak Amronet.pl charakteryzują się zastosowanymi najnowszymi technologiami, które pozwalają dokonywać transakcji wymiany walut z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze 24 h na dobę / 7 dni w tygodniu.

- Zasługą powodzenia tych platform wymiany walut są ludzie, którzy tworzą najnowocześniejsze technologie. Bez dobrego zespołu nie ma możliwości prowadzenia tak trudnego informatycznie przedsięwzięcia. Platforma wymiany walut wymaga ciągłego inwestowania także w ludzi, dlatego obecnie jesteśmy na etapie rekrutacji Menadżera ds. obsługi klienta biznesowego. Zasoby ludzkie oraz zaawansowane technologie informatyczne to dwa główne czynniki bez których firma Payholding nie odnotowałaby takiego sukcesu - dodaje S. Kowal.

 

 

Payholding logoRozwiązania finansowe wdrażane przez takie firmy technologiczne jak Payholding Sp. z o.o. ("FinTech") kreują wizję przyszłości rynku wymiany walut. FinTech to usługa finansowa udostępniona Klientom z wykorzystaniem narzędzi technologicznych, najczęściej Internetowych. Rozwiązania finansowe tego rodzaju są dostarczane przez niezależne firmy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i automatyzacji procesów korzystanie z aplikacji online jest łatwe, szybkie i przyjemne.

 

AMRONET_Gielda_Walut.jpg300x250.jpg300x250c.jpg