Założeniem marki POPCROP jest tworzenie przekąsek zbożowych najwyższej jakości, które są nie tylko smaczne, ale również korzystnie wpływają  na nasze zdrowie i samopoczucie.

 

Piramidki POPCROP wytwarzane są w 100 proc. z najwyższej jakości naturalnych składników a ich produkcja odbywa się metodą ekspandowania ziarna, która pozwala na  maksymalne zachowanie walorów odżywczych. Nie znajdziemy w nich żadnych substancji konserwujących, barwników, wzmacniaczy smaku, aromatu czy dodatków tłuszczu.  Wszystko po to, aby powstały produkty pełnowartościowe i zdrowe, które charakteryzują się się najlepszymi właściwościami energetycznymi.  

 

POPCROP reklama 

Marka została doceniona przez konsumentów: otrzymała tytuł Dobra Marka  2017– Jakość, Zaufanie, Renoma w 8. edycji plebiscytu najbardziej cenionych marek.

 

Asortyment POPCROP znajdziemy m.in. w sieciach: Rossmann, Netto, Tesco, Carrefour, Aldi, Freshmarket, Piotr i Paweł, Hebe oraz w sklepach ze zdrową żywnością.

 

Więcej informacji: www.popcrop.pl

 

3xbezglutenowe.JPGPOPCROP_BIO.jpgPOPCROP_KUKURYDZIANE.jpgPOPCROP_PELNOZIARNISTE.jpgPOPCROP_BEZGLUTENOWE.jpgPOPCROP_CZARNUSZKA.jpg