Marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowy tytuł „DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyny do szycia. To już ósma edycja plebiscytu, w którym kapituła wybiera najlepsze firmy w swoich branżach.

 

Janome Maciej Waligorski- Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i chcemy podziękować konsumentom za okazane zaufanie. Czujemy się docenieni, a tytuł traktujemy jako nagrodę za ciężką pracę wykonaną podczas dziesięciu lat dystrybucji maszyn Janome w Polsce – mówi Maciej Waligórski, członek zarządu spółki ETI, dystrybutora japońskiej marki Janome, światowego lidera w dziedzinie maszyn do szycia.

 

Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od ośmiu lat przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendy”, pod patronatem Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Przyznanie tytułu poprzedzają badania, które mają ocenić wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w danych kategoriach. „Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów” - czytamy na oficjalnej stronie konkursu.

 

 

Celem badań jest wybór marki, która prezentuje najwyższą jakość, cieszy się największym zaufaniem i renomą w swojej dziedzinie. Godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” trafia do najlepszych firm i marek działających na polskim rynku. Jest dowodem na to, że laureat nagrody oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, a na dodatek cieszy się zaufaniem i jest dobrze odbierany przez konsumentów.

 

JANOME cert

 

Jakość Janome


Istniejąca od 1921 roku japońska firma Janome to w branży maszyn do szycia synonim innowacyjności, najwyższej jakości i znakomitej wydajności. Mogą się o tym przekonać także klienci w Polsce, bowiem we wczesnych latach 90. XX wieku pierwsze maszyny Janome zostały sprowadzone do naszego kraju w ramach oficjalnego importu.

 

Od 2006 roku dystrybucją japońskich maszyn w Polsce zajmuje się firma ETI. Tytuł „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” dla Janome to wyróżnienie właśnie dla poznańskiej spółki.

 

fot_1.pngfot_2.pngfot_3.png

Maszyny do szycia marki JANOME


 - Badania prowadzone przez organizatorów programu potwierdziły to, co my wiemy już od dawna: że Janome to jedne z najlepszych maszyn do szycia. Teraz jako pierwsze w Polsce zostały wyróżnione certyfikatem – mówi Maciej Waligórski z ETI.

Osoby, które decydują się na zakup maszyn Janome, mogą być pewne tego, że staną się posiadaczami urządzeń wysokiej klasy. O trwałości i niezawodności maszyn niech świadczy fakt, że zdecydowana większość z nich jest objęta 5-letnią gwarancją. Klienci mogą też liczyć na fachową obsługę, sprawny serwis oraz łatwą dostępność akcesoriów i części zamiennych.

 

Zaufanie do Janome


W ponad stu krajach sprzedano już niemal 70 milionów maszyn do szycia i hafciarek z symbolem Janome. Trudno o lepszy dowód zaufania konsumentów do tej marki. Godło programu „Dobra Marka”, które przez najbliższy rok będzie się pojawiało w zestawieniu z logo Janome świadczy o tym, że także klienci w Polsce zdążyli się już przekonać do jakości maszyn produkowanych w Japonii, Tajlandii i na Tajwanie.

 

- Dla nas wyróżnienie jest dowodem na to, że udało nam się wprowadzić tę japońską markę do świadomości konsumentów w naszym kraju. Nie było to łatwe, bo przez dziesięciolecia swoją pozycję w Polsce budowały Łucznik i Singer. Dziś Janome staje z nimi ramię w ramię.- dodaje Maciej Waligórski.

 

Renoma marki Janome


Po raz pierwszy w ośmioletniej historii konkursu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” wyróżnienie trafiło do firmy z kategorii maszyn do szycia. Świadczy to o tym, że w tej branży nie jest łatwo zdobyć renomę. - W naszym przypadku bardzo dobre opinie na temat Janome, dobry nastrój konsumentów związany z tą marką i jej rosnąca popularność nie wzięły się znikąd. Podstawą jest tutaj świetna jakość maszyn. Początkowo wieść o tym rozchodziła się pocztą pantoflową między użytkownikami maszyn, chałupnikami, krawcowymi, uczestnikami kursów szycia czy instruktorów. Teraz to wszystko dzieje się także w internecie – zauważa Maciej Waligórski.

 

Efekt jest taki, że trudno dziś znaleźć w Polsce inną markę maszyn do szycia, która powszechnie cieszyłaby się tak dobrą opinią, jak Janome.

 

fot_1.pngfot_2.pngfot_3.png

Warsztaty Janome European Institute 2017