• O programie

  Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach.

  Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

   

   

   

   

   

 • Badania

  Systematycznie w cyklu rocznym poddawane są analizie poszczególne segmenty rynku. Jeśli któryś z obszarów nie został jeszcze uwzględniony lub wymaga zaktualizowana z uwagi na zmieniające się w czasie tendencje, przeprowadzane są analizy po sugestiach czytelników lub na wniosek przedstawiciela Marki. Wówczas przedstawiciel Marki zobowiązany jest do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej (wysłanej przez organizatora).

   

   

   

 • Polska Dobra Marka

  wskazuje konsumentom te firmy i marki, które cechuje między innymi: rodzime pochodzenie producenta, zaufanie odbiorców, długoletnia tradycja oraz wysoka jakość produktu lub usługi

Firma KONSHURT działa na rynku od 1990 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor konserw drobiowych, mięsnych i rybnych . Każdego dnia Firma dostarcza do swoich Klientów ponad 300 tys. sztuk produktów różnego rodzaju, z  trzech magazynów: głównego w Częstochowie oraz dwóch oddziałów: w Jarosławiu i w Koszalinie, obsługując cały rynek Polski. Z Klientami kontaktuje się każdego dnia Zespół Handlowców pracujących w terenie oraz stacjonarnie. Na przestrzeni 26 lat swojego istnienia, Firma zyskała zaufanie i uznanie swoich Odbiorców.

 

Bardzo ważnym momentem w historii Firmy było powstanie w 2000 roku marki własnej "MK".

brzoskwinie 680g

 

Poprzez konsekwentną realizację wyznaczonej przez twórcę i właściciela marki "MK" ścieżki rozwoju, marka wyznacza nowe standardy na rynku.

 

Podstawowe pryncypia dla marki "MK" to:

- nieustanna dbałość  o najwyższą jakość

- atrakcyjna cena produktu

- innowacja

 

W okresie ostatnich kilku lat marka "MK" rozwijała się zgodnie z trendami rynkowymi i oczekiwaniami Klientów. Do portfolio marki dołączyły produkty spoza kategorii konserw, co pozwoliło z powodzeniem zaistnieć marce  w segmencie ,,zdrowej żywności,, oraz w segmencie produktów szybkozbywalnych, będących składnikiem dań przyrządzanych codziennie przez tysiące gospodarstw domowych w Polsce i za granicą. Na dzień dzisiejszy w portfolio marki "MK" jest ponad 100 produktów i liczba ta systematycznie rośnie.

Karma dla kota 

 

 

Firma uważnie obserwuje trendy rynkowe. Dlatego na początku 2016 roku powstała marka siostrzana dla marki "MK" - "MK ANIMALS". Są to produkty przeznaczone dla psów i kotów. Rynek karm w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Firma będzie konsekwentnie rozwijać portfolio produktów pod marką "MK ANIMALS".

 

 

Konshurt DM 2016 logo 300 dpi

 

 

Dziękujemy naszym Klientom za lojalność i wybór produktów marki "MK". Godło DOBRA MARKA podkreśla wartości, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy.

 

 

Marek Kasprzyk, Prezes Zarządu
Konshurt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 

MK_10_brzoskwinie_polowki_w_syropie_DSC0949.jpgKarama_pies.jpgMK-Gulasz-drobiowy-bez-e.jpgPomidory-cae.jpgMK_grecka_z_lososiem.jpg