RYNEK SPOŻYWCZY | Sery „Hochland Na gorąco!” zostały wyróżnione tytułem „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku. Nagrody zdobywane przez produkty z oferty Hochland są potwierdzeniem ich wysokiej jakości, docenianej przez konsumentów, o czym rozmawiamy z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska.

Hochland 2

Co dla Państwa oznacza przyznanie tytułu „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” dla produktu uznanego za Odkrycie Roku?

 

„Hochland Na gorąco!” zdobywa serca i podniebienia konsumentów i coraz częściej gości w ich lodówkach i na stołach! To nasza nowość w portfolio i  propozycja dla tych, którzy w kuchni cenią wyśmienity smak oraz wygodę przyrządzania posiłków. Stanowi doskonały pomysł na idealne śniadanie, świetną przekąskę w ciągu dnia, czy pyszną rozgrzewającą kolację. To uniwersalny, wygodny sposób na oryginalne potrawy, które dodadzą pozytywnej energii. Od początku roku w różnych mediach (w telewizji, kinach, internecie, na nośnikach zewnętrznych, w punktach sprzedaży) trwa intensywne wsparcie dla plastrów „Hochland Na gorąco!”. Efektem tego wsparcia jest rosnące zainteresowanie produktem ze strony konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po naszą nowość na sklepowych półkach.

 

Co jest sekretem ich pysznego smaku?

 

Oczywiście ser! To absolutna podstawa. Powinien doskonale się zapiekać, wyśmienicie smakować na ciepło i być najwyższej jakości. Taki właśnie jest „Hochland Na gorąco!”. Grube plastry, duża ilość dodatków i bogaty smak sprawiają, że jest to idealny produkt do przyrządzenia szybkich i smacznych dań na gorąco.

 

Ile wariantów smakowych „Hochland Na gorąco!” dostępnych jest na rynku?

 

Pyszne plastry dostępne są w trzech wariantach. Ser z szynką i pieczarkami to gratka dla zwolenników tradycyjnych smaków. Fanom pełnej aromatu kuchni śródziemnomorskiej przypadnie do gustu wersja z pomidorami i ziołami. Z kolei miłośnicy wyrazistych smaków pokochają pikanterię sera z salami i chili.

Czyli poszukujący pomysłów na smaczne i wygodne w przygotowaniu ciepłe posiłki teraz mają coś specjalnie dla siebie?

Dokładnie tak! Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, chociażby www.hochland.pl, gdzie można znaleźć sporo kulinarnych inspiracji z wykorzystaniem naszych produktów.

 HotSlices Ham Champignon

 

Jak ważne i jak definiowane jest pojęcie jakości w Hochland Polska?

 

Dbałość o jakość naszych produktów zaczyna się od surowców i opakowań jakie stosujemy, poprzez proces produkcji, magazynowania, transportu, aż do dostarczenia produktu do rąk konsumenta. Firma wykorzystuje sprawdzone surowce pozyskiwane w ramach współpracy z dostawcami, a produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów potwierdzonych certyfikatem IFS (International Food Standard) oraz certyfikatem BRC (British Retail Consortium). Certyfikaty jakościowe potwierdzają, że zakłady Hochland Polska funkcjonują w sposób gwarantujący odpowiedni poziom jakości i bezpieczeństwa produktów, nie pozwalają też zapomnieć o ciągłym doskonaleniu. Dbamy o dostarczanie klientom produktów o wysokich walorach smakowych, pozwalających komponować codzienny jadłospis w zdrowy i przede wszystkim zbilansowany sposób.

 

 

 

Czy można więc mówić o ich walorach odżywczych?

 

Oczywiście! Jedząc dużo serów chronimy organizm przed osteoporozą. Ponadto wapń jest niezbędny do prawidłowej pracy serca, regulując m.in. kurczliwość mięśni, krzepnięcie krwi oraz obniżając cieśninie krwi. Coraz modniejszy staje się trend powrotu do prostych, domowych smaków przy jednoczesnym odkrywaniu nowości. Tempo życia jest coraz szybsze, coraz większa ilość osób zaczyna preferować zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, większą ilość sportu, co wpływa na poszukiwanie szybkich i wygodnych rozwiązań w produktach spożywczych. Sery powodują przypływ energii i dobre samopoczucie. Jest to zasługą kwasu glutaminowego i witaminy B12, które uczestniczą w produkcji neuroprzekaźników, dających uczucie odprężenia. Dzięki witaminie B12 jesteśmy też odporniejsi na stres, wydajniej pracują nasze szare komórki, poprawiając pamięć i koncentrację. Zwiększa się też wytwarzanie krwinek czerwonych, co zapobiega anemii.
    Pomysłów na dania z serem jest niezliczenie wiele. Stąd warto odnowić nasze dotychczasowe posiłki, czyniąc je pełno wartościowszymi, zdrowszymi, ale przede wszystkim smaczniejszymi! Zachęcam do eksperymentowania z naszymi serami, bo …  Hochland, to jest pyszne!

 

Czy strategia Państwa firmy zakłada satysfakcję każdego klienta?

 

W ciągu wielu lat polscy konsumenci dojrzeli, poznali wiele różnorodnych produktów. Pojawiły się nowe segmenty i kategorie wyrobów, widoczne jest duże zróżnicowanie oferty, wyższa jakość. Przy tym, oczywiście, obserwujemy zdecydowanie większą konkurencję rynkową, ogromny skok technologiczny i ekspansję marek własnych. Strategia działania firmy zakłada zaoferowanie ciekawych produktów, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Do portfela naszych brandów dostępnych w Polsce należą przede wszystkim marki Hochland, Almette i Valbon.

 

Rozmawiała Agnieszka Kluska