Rozmowa z Jackiem Klimkiem, Country Managerem w BRIPOX Sp. z o.o.

 

Klej TADAM, Państwa najnowszy produkt, został właśnie wyróżniony tytułem "Dobra Marka 2018 - Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii: Odkrycie Roku. To dla Państwa bardziej nobilitacja czy zobowiązanie?

Powiedziałbym, że to nobilitacja zobowiązania. Jeszcze bardziej czujemy się w obowiązku by nasi klienci czuli satysfakcję za pierwszym i za każdym następnym razem używając naszego produktu. Kleju TADAM – pierwszego  kleju  do butów sportowych. Nasze laboratoria spędziły tysiące godzin na „katowaniu” sklejonych butów sportowych, imitując chodzenie, bieganie, kopanie, rozdzieranie i wiele innych czynności jakie mogą być udziałem naszych dzieci.

 tadam

Jakość, Zaufanie, Renoma - która z tych cech, Pana zdaniem, jest najbardziej istotna z punktu widzenia konsumentów?

Zawsze pierwsza jest jakość. To od niej wypływają dwie pozostałe cechy. Żeby zaskarbić zaufanie klientów, muszą poczuć powtarzalną jakość produktu i być z niej bardzo zadowoleni. Potem przychodzi renoma wspierana przez reklamę w TV, reklamę szeptaną, fora internetowe, social media, itp.

 

Klej TADAM to tylko jeden z elementów portfolio Bripox Sp. z o.o. Jakie inne produkty w nim znajdziemy? Czym wyróżniają się na rynku?

Kleju TADAM to produkt najwyższej jakości, w którym równie ważny co finalny efekt jest np. komfort aplikowania. Na pewno pamiętamy tradycyjne sklejanie obuwia w domu: ostry nieprzyjemny zapach, trudne smarowanie, często 24 godzinny etap oczekiwania, podczas którego but schnął pod stertą książek lub nogą stołową i na końcu brudny od kleju but z nie do końca sklejoną podeszwą. Co proponujemy w kleju TADAM? Żadnego nieprzyjemnego zapachu, łatwe nanoszenie przezroczystego żelowego kleju, 30 sekund i but gotowy. To zupełnie nowa generacja.


    Najważniejszy jest jednak efekt, a przyjemność i łatwość klejenia to zaledwie preludium do rezultatu końcowego. TADAM  jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne (wysokie i niskie temperatury, wilgoć). Klei skórę naturalną i sztuczną, kauczuk, gumę, PVC, płótno, siatkę poliestrową czyli niemal wszystko z czego wykonany jest but sportowy. Po trzech godzinach można biegać.

 

Jakie są Państwa plany na kolejne miesiące i lata? Na co chcą Państwo położyć szczególny nacisk w najbliższej przyszłości?

Wszystkie kleje firmy BRIPOX: Kropelka, Poxipol, Poxilina, Ośmiorniczka są numerami jeden w swoich kategoriach. Naszym założeniem jest osiągnięcie leadershipu również w klejach do butów. Za kilka miesięcy TADAM będzie najbardziej rozpoznawanym produktem w tym segmencie.

 

Rozmawiała Agnieszka Kluska