Pierwsza i jedyna w Polsce sieć punktów specjalizujących się w pielęgnacji dłoni zyskuje na popularności.

 Manicure express 3

Nasze czasy charakteryzują się dynamicznym tempem życia, dlatego chcemy, aby usługi, z których korzystamy zostały wykonane szybko, profesjonalne oraz bez uprzedniego umawiania się. W odpowiedzi na te potrzeby, powstała pierwsza w kraju sieć punktów stylizacji paznokci i pielęgnacji dłoni.


Podstawowymi  założeniami Manicure Express ® są: łatwy dostęp do usług tzn. można z nich skorzystać „od ręki” bez potrzeby wcześniejszego umawiania spotkania, krótki czas wykonania  manicure (nawet 45 minut) oraz  dobra lokalizacja.


Dla pomysłodawców marki bardzo istotna jest również jakość, dlatego wszystkie punkty pracują w oparciu o takie same, sprawdzone produkty oraz procedury. Od dwóch lat w Manicure Express ® wykorzystywany jest ekskluzywny asortyment włoskiej marki lakierów hybrydowych pArish. pArish to jedyna na świecie perfumowa hybryda których kolory stale podążają za najnowszymi trendami w modzie, hipoalergiczna, bezpieczna dla kobiet w ciąży, posiada formułę 7 free.


Manicure Express 2Pracownicy sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestniczą w kursach poświęconych nowoczesnym trendom w branży, m.in. w szkoleniach oraz obsługując  Fashion Week w Mediolanie.

 
Początkowo punkty Manicure Express® można było spotkać w pasażach dużych centrów handlowych. Stoiska – wyspy szybko zyskały na popularności i okazały się doskonałym uzupełnieniem oferty sklepów. Jednak w 2015  właściciele marki poszyli o krok naprzód, otwierając, przy najczęściej uczęszczanych ulicach i szlakach komunikacyjnych, salony Manicure Express®, w których oferta została poszerzona o fryzjerstwo, depilację oraz stylizację rzęs i brwi. 
Obecnie marka posiada 24 punkty w największych polskich miastach, w tym 10 salonów oraz 14 wysp manicure.

 

Dbałość o komfortowe i estetyczne umiejscowienie lokali, profesjonalny personel oraz wysoką jakość produktów zaowocowało wyróżnieniem sieci Manicure Express® tytułem „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Oprac. M. B.