Popularna seria zestawów do samodzielnego montażu - Mały Konstruktor została wyróżniona tytułem „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.


Szukając zabawek dla dziecka warto zwrócić uwagę na te, które rozwiną jego ciekawość i wyobraźnię oraz dodatkowo, szybko mu się nie znudzą. Produkty z serii Mały Konstruktor to rewelacyjna propozycja dla dzieci powyżej 6. roku życia. Pomagają doskonalić zdolności manualne, umiejętności techniczne oraz myślenie przestrzenne. Uczą również ważnej cechy, jaką jest cierpliwość. Dodatkowo, dają szansę zaszczepienia lub odkrycia w dziecku pasji inżynierskich.
    M Konstruktor
Linia składa się z ponad sześćdziesięciu modeli do samodzielnego montażu. Można wybierać spośród samolotów, samochodów osobowych i ciężarowych oraz pojazdów specjalistycznych. Każdy z zestawów zawiera metalowe elementy o różnej wielkości i kształtach oraz jest wzbogacony kolorowymi częściami z tworzyw sztucznych. W opakowaniu znajduje się szczegółowa instrukcja i narzędzia niezbędne do zbudowania pojazdu.

 

Istotne jest również to, że każdy zestaw można rozkręcić tak, aby jego elementy łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach, tworząc przy tym własne, niepowtarzalne konstrukcje.

Pojazdy Mały Konstruktor to nie tylko modele, które po złożeniu można wyeksponować na półce. Ze względu na solidne materiały, z których zostały wykonane są bardzo wytrzymałe i odporne na uderzenia, zatem skonstruowanym samolotem czy samochodem można się bez obaw bawić. Każdy z nich ma ruchome elementy – koła oraz inne charakterystyczne dla danego modelu detale.
    
Wspólna zabawa z dzieckiem, przy wykorzystaniu zabawek kreatywnych, to doskonały pomysł na wartościowe wykorzystanie czasu. Ale po zestawy Mały Konstruktor bardzo chętnie sięgają również dorośli, dzięki temu produkty te łączą pokolenia i zachęcają do wspólnego majsterkowania.

 

ZP Alexander, producent zestawów Mały Konstruktor,  to istniejąca od ponad 40 lat rodzinna firma z polskim kapitałem. Jej właściciele od lat tworzą unikalne zabawki, zgodnie z mottem „Nauka przez zabawę”. Dzięki stałemu poszukiwaniu nowych rozwiązań, które pozwolą na uatrakcyjnienie czasu dzieciom i całej rodzinie, produkty firmy od lat nie tracą na popularności. Oprócz nagrodzonych tytułem „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufane, Renoma” zestawów Mały Konstruktor w ofercie firmy znaleźć można także m.in. ciekawe gry edukacyjne i karciane, łamigłówki, zabawy losowe i sprawnościowe oraz puzzle.

 

oprac. MB