Sklep swiat-agd.com.pl dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze oraz nieustannemu poszerzaniu swojej oferty, z dnia na dzień zyskuje na popularności.


logo RGB bez tla Asortyment sklepu zawiera wiele przydatnych akcesoriów do wystroju wnętrz. W jednym miejscu można zamówić zarówno zastawę stołową czołowych marek, jak również sztućce, szklanki, kieliszki, wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne i łazienkowe.

Całości propozycji serwisu dopełnia oferta bardzo ciekawych elementów dekoracyjnych oraz produktów i preparatów przeznaczonych do sprzątania, w tym  chemii gospodarczej.

 

W sklepie znaleźć można zarówno artykuły renomowanych polskich firm, jak również uznanych zagranicznych marek. Bogaty asortyment z różnych półek cenowych sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś do swojego domu czy mieszkania.

 

Oprócz szerokiej oferty produktowej, na stronie swiat-agd.com.pl, w zakładce blog znajdują się m.in. posty poświęcone wystrojowi wnętrz, liczne porady kulinarne i ciekawe przepisy, czy też podpowiedzi dotyczące zakupu oryginalnego prezentu.

 

Sklep posiada przejrzysty, nowoczesny i intuicyjny interfejs. Dzięki podziałowi oferty na kategorie i podkategorie, zlokalizowanie potrzebnego przedmiotu nie stanowi problemu. Dodatkowo na stronie głównej znajdują się  informacje o nowościach oraz aktualnych promocjach. To komfortowe miejsce, w którym użytkownik łatwo znajdzie odpowiedni produkt, zapozna się z jego opisem i fotografiami oraz dokona zakupów.

 

Starania właścicieli sklepu oraz jego pracowników zostały w tym roku docenione. Serwis swiat-agd.com.pl został wyróżniony tytułem „Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w 9 ogólnopolskim rankingu najlepszych, cieszących się największym zaufaniem, marek w kraju.

oprac. MB