NAWILŻACZE POWIETRZA | Produkty HB kolejny raz wyróżnione tytułem „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma”.


HB Polska to rodzinna polska  firma, która od ponad 15 lat dostarcza indywidualnym klientom urządzenia do uzdatniania powietrza.


- Od początku naczelnym naszym celem jest uświadamianie rynku jak ważną rolę w ich życiu odgrywa jakość powietrza- podkreśla Patryk Górski, Dyrektor Operacyjny HB Polska. - -Oferujemy nawilżacze, oczyszczacze powietrza, grzejniki oraz szeroką gamę wentylatorów i cyrkulatorów powietrza. Produkty wyróżniają się wysoką jakością. - konkluduje.
 HB Polska foto 2
HB Polska przoduje w urządzeniach poprawiających jakość powietrza. Sukces firmy jest wynikiem nie tylko atrakcyjnej oferty, ale przede wszystkim ogromnej pracy na rzecz  edukacji klientów. Spółka uświadamia jak ważna jest dbałość o otoczenie, w którym żyjemy, powietrze, którym oddychamy. Firma skupia się na całościowym podejściu do kwestii zdrowego życia, a nie tylko na samej funkcjonalności oferowanych urządzeń. Dlatego też opisy produktów są zawsze wzbogacone o praktyczne wskazówki i porady.

W 2016 linia nawilżaczy powietrza marki HB po raz pierwszy została wyróżniona odznaką „Dobra Marka“ za wysoką jakość produktów i zaufanie klientów.

- Kolejne wyróżnienie przyznane nawilżaczom marki HB jest dla nas szczególnie satysfakcjonujące. Uznanie naszych klientów to potwierdzenie, że kierunek rozwoju jaki obraliśmy jest właściwy. Nieprzerwanie poszerzamy ofertę produktów HB Polska o urządzenia wykorzystujące coraz to nowsze technologie tj. lampa UV czy też plazma sterylizująca. W konsekwencji nasze nawilżacze w coraz większym stopniu stają się urządzeniami dwufunkcyjnymi – oczyszczaczami i nawilżaczami powietrza jednocześnie-konkluduje Patryk Górski.

HB AIRPURIC Produkty- Od momentu opublikowania przez Światową Organizację Zdrowia informacji, że 33 z 50 miast w UE, w których stężenie pyłów zawieszonych przekroczyło normy nawet o 3000 % w 2017 roku, znajduje się w Polsce, Polacy rozpoczęli masowo nabywać oczyszczacze powietrza.  Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że udało nam się sprostać  ich oczekiwaniom. Do oferty produktów HB włączyliśmy wysokiej jakości oczyszczacze powietrza z 4 stopniowym systemem filtracji, funkcją jonizacji oraz czujnikiem zanieczyszczenia i wskaźnikiem zużycia filtrów. Stawiamy na podnoszenie świadomości klientów na temat istoty oczyszczania powietrza jako formę skutecznej ochrony zdrowia. W tym celu chociażby stworzyliśmy specjalną platformę www.oczyszczaczepowietrza.pl - podkreśla Maja Raczkowska Marketing Manager HB Polska.

Produkty marki HB dostępne są w szerokiej dystrybucji - sklepy Media Markt, Saturn, Media Expert, Euro RTV Agd oraz specjalistycznych sklepach internetowych i stacjonarnych.