"Hawran Pasieka z Pasją" z nadmorskiej Miłogoszczy oferuje w pełni naturalne miody nierozgrzewane. Cenione za wysoką jakość i niepowtarzalny smak zostały właśnie nagrodzone tytułem Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma!

 

 HAWRAN logo   Miody powszechnie dostępne w sklepach poddawane są obróbce termicznej, przez co tracą swoje cenne właściwości. To co wyróżnia miody "Pasieki z Pasją" to fakt, że są one nierozgrzewane, czyli nakładane do słoików na zimno. Taki  naturalny, surowy i niepodgrzewany "żywy miód" jest aktywny enzymatycznie i  zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze.

 

    Jak podkreśla Paweł Hawran, właściciel "Pasieki z Pasją": – Nasza pasieka funkcjonuje już od okresu przedwojennego i od pokoleń naszym celem jest przekazywanie tego, co Matka Natura dała pszczelarzom najcenniejsze, czyli w pełni naturalny, niezmieniony owoc pracy pszczół. Zależy nam na wysokiej jakości i czystości produktu, a także na zachowaniu jego właściwości leczniczych i smakowych. To wszystko możliwe jest jedynie w miodach nierozgrzewanych.

 

    Aby zapewnić najwyższą jakość miodu, pasieki prowadzone są za pomocą metod przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Zlokalizowane są w czystym środowisku naturalnym, gdzie pszczoły zachowują doskonałą kondycję. Każde miejsce, które mogłoby posłużyć za "nowy dom" dla pszczół jest gruntownie sprawdzane pod tym względem.

Te unikatowe produkty „Hawran Pasieki z Pasją” dostępne są na stronie sklepu internetowego  www.sklep.pasiekazpasja.pl.

 

Joanna Chrustek