Od wielu lat marka Welmax umacnia swoją pozycję lidera na rynku urządzeń podnoszących jakość naszego życia. Świadczy o tym fakt wyróżnienia, po raz kolejny, marki Welmax tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, w kategoriach: Systemy czyszczące oraz naczynia ze stali nierdzewnej.

Żyjemy w świecie największych możliwości w historii. Jeśli tylko mamy w sobie odpowiednią ilość determinacji, możemy osiągnąć niemal wszystko, co sobie zaplanujemy czy to w sferze życia osobistego, czy zawodowego. Mamy spektakularne marzenia i plany, które czekają w kolejce do realizacji.

Mimo tego, że nadal mamy kalendarzową jesień, trudno nie odnieść wrażenia, że zima pomału zaczyna pukać do naszych drzwi. Za oknami zimno i mokro. Taka pogoda sprzyja infekcjom, a te z kolei często łączą się z koniecznością zastosowania antybiotyku. A jeśli antybiotykoterapia, to również konieczność ochrony i stabilizacji mikroflory przewodu pokarmowego, a więc stosowanie probiotyku. Tylko jak dokonać optymalnego wyboru?

Rozmowa z Jackiem Klimkiem, Country Managerem w BRIPOX Sp. z o.o.

Drzwi wewnętrzne są kluczowym elementem aranżacji wnętrz. Jest to również wybór na lata, dlatego decyzja o ich zakupie powinna być przemyślana.