Od wielu lat marka Welmax umacnia swoją pozycję lidera na rynku urządzeń podnoszących jakość naszego życia. Świadczy o tym fakt wyróżnienia, po raz kolejny, marki Welmax tytułem Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, w kategoriach: Systemy czyszczące oraz naczynia ze stali nierdzewnej.


W ostatnich latach polscy konsumenci stają w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty. Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma od dziesięciu lat pomaga w wyborze najlepszych marek.
Od czasu pierwszej edycji programu Welmax został nagrodzony po raz trzeci. Pod uwagę brano pozycję rynkową marki, jej progres, jakość prezentowaną przez produkty oraz stopień zaufania konsumentów.  W tym roku szczególne uznanie w oczach rynku zdobyły systemy czyszczące – tytuł „Super Marka” oraz naczynia ze stali nierdzewnej – tytuł „Dobra Marka”.


Sprzątanie może być przyjemnością
Wszystkie systemy piorąco-czyszczące marki Welmax zostały stworzone z myślą o łatwiejszym i skuteczniejszym sprzątaniu. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w urządzeniach zapewniają efekt czystości i świeżości wnętrzom domów, mieszkań i… samochodów. Dzięki zaawansowanym filtrom HEPA urządzenia przynoszą ulgę alergikom, ponieważ zatrzymują ponad 99,97 proc. zanieczyszczeń i bakterii. Wysoka klasa efektywności energetycznej sprawia, że porządkowanie jest jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Zastosowanie licznych, przydatnych akcesoriów zmienia systemy sprzątające Welmax (np. Security Clean zastępuje aż 10 tradycyjnych urządzeń) w prawdziwych tytanów pracy.   


Gotuj się na dobre, lepsze… najlepsze!  
To w czym przyrządzamy posiłki jest równie ważne, jak to co jemy. Naczynia ze stali nierdzewnej Welmax to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w towarzystwie płyt indukcyjnych, ceramicznych, gazowych i halogenowych. Do ich wyprodukowania wykorzystano najwyższej jakości stal nierdzewną INOX 18/10, a unikalna konstrukcja zapewnia zdrowsze gotowanie, optymalne wykorzystanie energii oraz wygodne i bezpieczne użytkowanie. W efekcie naczynia Welmax stają się idealnym partnerem w tworzeniu twoich posiłków, gwarantując szybkość, wygodę i prostotę ich przygotowania.

Więcej na www.welmax.pl oraz www.forumbiznesu.pl