System czyszczący firmy Welmax, jako laureat wyróżnienia „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, został uhonorowany tytułem SUPER MARKA 2017. Nagroda ta podkreśla nie tylko jakość produktu, ale również niesłabnące zaufanie Klientów oraz stabilną renomę brandu.  


welmax for security clean cd

 

„Tytuł „Super Marka” przyznawany jest przez redakcje Biznes Trendy Dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej od ośmiu lat. Oba podmioty mają mocną rynkową pozycję opiniotwórczą, dlatego każde uznanie ze strony Kapituły Programu ma dla producentów/firm/marek nobilitujące znaczenie” – mówi  dr Krzysztof Kubiak, socjolog, badacz zachowań konsumenckich, ekspert fundacji Pro Progressio (www.proprogressio.pl).


Dobra marka ma znaczenie
Dobra marka przynosi korzyści nie tylko producentom/usługodawcom. W kontekście efektu komunikacji marketingowej jest elementem, który często decyduje o wyborze tego a nie innego produktu. Dlaczego? W grę wchodzą przede wszystkim trzy czynniki: oszczędność, jakość i bezpieczeństwo.

 

Oszczędność
Podejmując decyzje finansowe, konsumenci poszukują konkretnych korzyści. Produkty markowe dzięki gwarancji trwałości, dłużej służą konsumentom, co z perspektywy czasu okazuje się dla klientów oszczędnością.

 

Jakość
Produkty markowe gwarantują wysoką jakość. Praca firmowych działów R&D, wielokrotne sprawdzanie, testowanie, modyfikacje, wdrażanie innowacyjnych technologii sprawia, że oferowane rozwiązania spełniają oczekiwania klientów bez konieczności inwestowania przez nich dodatkowych nakładów (finansowych, czasowych itp.).

 

Bezpieczeństwo
Produkty markowe częściej niż inne podlegają wielopłaszczyznowym i wielostopniowym kontrolom. Od etapu konceptualizacji po obsługę posprzedażową stawia się przed nimi wyższe wymagania jakościowe. Jeżeli w procesie marketingowym wszystko funkcjonuje poprawnie, firmy/produkty/ludzie mogą się potem cieszyć lepszą marką niż konkurencja.

 

Markowe systemy czyszczące to odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów

System Security Clean to urządzenie, które zostało wyróżnione w Programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Jego wyjątkowość wynika z faktu, że zastępuje aż 10 tradycyjnych przyrządów sprzątających!  
Z jego pomocą można odkurzyć nie tylko dowolną powierzchnię twardą i dywany, umyć podłogi i okna, odświeżyć meble tapicerowane, wysprzątać samochód, ale również zrobić domową aromaterapię.

 

Nowoczesne rozwiązania sprzątające nie wykorzystują podczas pracy żadnych worków. Teraz  wystarczy sama woda i ewentualnie odrobina detergentu, żeby bez trudu wyczyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Takie rozwiązanie jest bardziej przyjazne dla osób zmagających się z alergiami, ponieważ mają one pewność, że zebrany wewnątrz urządzenia kurz, nie jest wydmuchiwany podczas pracy. Aby zapewnić alergikom jeszcze więcej bezpieczeństwa w urządzeniu Security Clean zastosowano system potrójnej filtracji, w tym filtr HEPA, który pozwala zachować najwyższe standardy higieny oraz pozbyć się z domu roztoczy i 99,8% innych zanieczyszczeń. Dodatkowo dzięki zastosowaniu odpowiednich końcówek w Security Clean można z nim dotrzeć do trudno dostępnych miejsc – zakamarków, narożników itp.

 

Wygląd urządzenia również ma znaczenie. Nowoczesny design i rozwiązania dostarczone przez innowacyjny dział badań i rozwoju  sprawiły, że system Security Clean jest nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo stylowy. Wysoka jakość zastosowanych materiałów to gwarancja, że urządzenie będzie wytrzymałe, odporne na „domowe przygody” i będzie pracować bez żadnych zakłóceń.