RolmarketRolmarket.pl to jeden z największych internetowych sklepów ogrodniczych w kraju. Serwis z każdym rokiem odnotowuje coraz lepsze wyniki,  poszerza asortyment i otrzymuje kolejne wyróżnienia. Ostatnim z nich jest tytuł „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, przyznawany trzykrotnym laureatom programu „Dobra Marka”, brandom cieszącym się wyjątkowo silną pozycją na rynku.

 

- Co sprawia, że Rolmarket.pl tak dobrze radzi sobie w branży? Myślę, że kluczowe jest nastawienie na potrzeby klienta. Często dokonujemy analiz z perspektywy kupującego, dzięki czemu dostrzegamy to, co nie zawsze jest widoczne z punktu widzenia sprzedawcy. Ponadto wprowadziliśmy 100-dniowy czas na zwrot towaru, stale ulepszamy ofertę, szkolimy pracowników oraz regularnie organizujemy akcje promocyjne – wyjaśnia Małgorzata Gazda-Kęsik, kierownik ds. marketingu i promocji. I dodaje: – Nie bez znaczenia jest także nasze wieloletnie doświadczenie w branży [firma istnieje od 1996 r. - przyp. red.] i znajomość rynku.

 

Sklep Rolmarket.pl należy do firmy Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k., która prowadzi również Centrum Ogrodnicze Rolmarket oraz Hurtownię Ogrodniczą Rolmarket.