Navitel logo

 

Firma NAVITEL®, wiodący dostawca systemów nawigacyjnych i map cyfrowych, została wyróżniona tytułem „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w 8. edycji plebiscytu.

 

 

NAVITEL® od ponad 10 lat dostarcza swoje rozwiązania klientom na całym świecie. Wśród oferowanych produktów znajdziemy zarówno same mapy, jak i urządzenia przenośne wyposażone w oprogramowanie do nawigacji a także rozwiązania dla przedsiębiorstw do zarządzania flotą.

 

W programie „Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” produkty NAVITEL® zostały docenione m.in. za rozbudowany, wielojęzyczny interfejs, kompatybilność z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi oraz wysoką klasę urządzeń.  – Z pewnością znak „Dobra Marka” podpowiada klientom, które produkty są sprawdzone i godne zaufania. W naszej firmie nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom konsumentów. Wyróżnienie w tak prestiżowym programie jest potwierdzeniem, że w naszych urządzeniach stawiamy przede wszystkim na jakość. Takie nagrody motywują nas do dalszej pracy, nad tym, by rozwijać nasze portfolio i całą firmę – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® Europe.

 

    Urządzenia nawigacyjne są niewątpliwym atutem marki, wyróżniającym ją na tle konkurencji ilością zainstalowanych map, obliczaniem złożonych tras oraz parametrami technicznymi. Każdy użytkownik nawigacji NAVITEL® otrzymuje dostęp do bezpłatnych aktualizacji map przez cały czas jej eksploatacji. Dodatkowo firma oferuje kompleksowe wsparcie: infolinię, centra serwisowe i pomoc on-line.

 

oprac. mb