Podczas tegorocznego Made Expo w Mediolanie uznany, polski producent drzwi Entra rozpoczął obchody 30-lecia swojej działalności.

 

Włoska lekkość, wyrafinowanie oraz śmiałość w podejmowaniu kierunków rozwoju to cechy, które przez 30 lat przyświecały właścicielowi Entry. Targi Made Expo od przeszło 12 lat są dla managerów firmy, źródłem inspiracji począwszy od kierunku rozwoju linii produktowych oraz formy ich prezentacji w salonach na katalogach kończąc.
Włoski styl wnętrzarski przez ostatnie lata został ubrany przez konstruktorów Entry w solidne i trwale rozwiązania, czego przykładem jest nagradzana wielokrotnie ukryta ościeżnica DISCRET (Złoty Medal Budma 2014) i pierwsze w Polsce ukryte drzwi wejściowe GRADARA (Złoty Medal Budma 2016).

 

Entra PanoramaStoisko firmy Entra podczas Made Expo w Medilonie (marzec 2017 r.)

 

Asilo – Dobrą Marką 2017
7 lat temu spółka wprowadziła rewolucyjną linę produktową  –  drzwi Asilo, które poruszyły w tamtym czasie dość zastygły rynek, proponując solidnie wykonane drzwi bezprzylgowe wykończone fornirem lub malowane, z wysokiej klasy wyposażeniem w zaskakująco konkurencyjnej cenie. Ruch ten był możliwy dzięki kilku strategicznym decyzjom. Po pierwsze zrezygnowano z własnych salonów sprzedaży na rzecz szerokiej dystrybucji w sieci dealerskiej. Stworzono kolekcję w pewnym sensie modułową – drzwi budowano  z powtarzalnych elementów, co ustandaryzowało produkcję i znacznie obniżyło jej koszt.
Dodatkowo początkowo kolekcja Asilo była wytwarzana w standardowych rozmiarach, co także obniżyło finalną cenę i pozwalało oferować klientom wysokiej jakości produkt premium.
Tak właśnie Entra zadebiutowała z nową marką oraz promującym ją hasłem  „Drzwi dla rozsądnych”.

7 lat później drzwi marki Asilo dostępne są w ponad 200 miejscach w Polsce i za granicą.  Dodatkowo można je również zakupić w wersjach podwyższonych, także z ościeżnicą ukrytą.


Starania konstruktorów i zarządu firmy zaowocowały. W tym roku marka Asilo została nagrodzona godłem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, przyznawanym brandom cieszącym się największą renomą w Polsce. – Nagroda Dobra Marka to dla nas sygnał, że  poszliśmy we właściwym kierunku, a coraz bardziej świadomi klienci stawiają na rozsądne rozwiązania – podkreśla Kamil Łaszcz, Kierownik Marketingu Entra.

 

Dlaczego Mediolan?
Targi Made Expo to miejsce spotkania wyjątkowych ludzi z całego świata. Ludzi, którzy przyjeżdżają tu aby wymienić doświadczenie, pomysły i rozpocząć międzynarodowy biznes.
Entra od ponad 10 lat gości na Made Expo, a każdy wyjazd wprowadzał małą rewolucję wewnątrz firmy. –Ogrom inspiracji, które przywoziliśmy z Mediolanu zawsze wnosił świeże spojrzenie na stylistykę naszych drzwi. Dzisiaj to my przywozimy coś wyjątkowego do stolicy designu – mówi Wiesław Jackiewicz, właściciel firmy Entra.
Sposób budowy ukrytej ościeżnicy autorstwa konstruktorów Entry, budził zaskoczenie. Ogrom możliwości jakie daje to rozwiązanie wprawiło w zachwyt zarówno architektów, którym to rozwiązanie jest dedykowane, jak również inwestorów, do których skierowana  jest nowa linia produktów – drzwi wejściowe Gradara.


Podwójnie zaskoczeni byli również producenci drzwi, którzy po raz pierwszy widzieli konstrukcję ościeżnic Discret – kiedy podczas rozmów z pracownikami uzmysławiali sobie potencjał tego rozwiązania oraz gdy słyszeli, że wyrób ten może być dostosowany do drzwi, które sami produkują.

Entra---Made-Expo_Rozmowy-5.jpgEntra---Made-Expo.jpgEntra---Made-Expo_Rozmowy-3.jpgEntra---Made-Expo_Rozmowy-6.jpgEntra---Made-Expo_Rozmowy-2.jpgEntra---Made-Expo_Rozmowy-4.jpgEntra---Made-Expo_Drzwi-wejciowe-gradara.jpgEntra---Made-Expo_Rozmowy-1.jpg

Targi Made Expo, Mediolan, marzec 2017 r.

 

Wyjątkowy rok
Dla Entry to wyjątkowy rok – ze względu na jubileusz 30-lecia działalności, ale także ze względu na decyzję o pokazaniu swoich naszych możliwości całemu światu. -Bez najmniejszych kompleksów stoimy obok najsłynniejszych producentów drzwi, oferując równie interesujące rozwiązania. A to dopiero początek wyjątkowego roku premier. Lada moment pokażemy mocno odświeżoną kolekcję Asilo a w drugiej połowie roku na polskim rynku, wydamy katalog drzwi wejściowych GRADARA, których prototypy pokazaliśmy w Mediolanie  – zdradza  Jacek Dawidowski, prezes Entry.


    Zapowiada się ciekawy rok, w którym swój udział z pewnością mocno zaznaczy Entra – właściciel marek Entra, Asilo oraz Gradara. - Wróciliśmy z Mediolanu, ale nie zwalniamy tempa – przed nami przygotowanie do polskiej premiery drzwi Gradara, w których drzemie potencjał podobny do tego , który miały drzwi Asilo 7 lat temu, albo nawet większy. Kolejna rewolucja na rynku stolarki jest już wpisana w nasze działania – dodaje Kamil Łaszcz, kierownik marketingu Entra.