ARTKUŁY SPOŻYWCZE| Firma CD S.A. powstała w 1989. Od początku istnienia CD zajmuje się skupem i konfekcjonowaniem wysokiej jakości miodu z najbardziej ekologicznych regionów kraju oraz z różnych zakątków świata.

 

 

CD S.A. w 2012 r.  poszerzyła swoje portfolio o nową kategorię - kremów. Decyzję o wprowadzeniu nowych produktów do swojej oferty firma podjęła w odpowiedzi na potrzeby konsumentów. Pierwsza seria to kremy z czekoladą orzechami i miodem MIODELKA, która zaspokoi podniebienie najbardziej wymagających konsumentów w  tej kategorii zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i wśród dorosłych. Wszystkie składniki połączone w idealnych proporcjach sprawiają że Miodelka to niepowtarzalny krem. Jego wyjątkowość podkreśla miód oraz prawdziwa czekolada. Krem Miodelka to doskonały wybór dla dzieci w okresie wzrostu, osób aktywnych i kochających czekoladę. To jedyny taki produkt POLSKI na naszym rynku.

 CD szklanka miodelka 180gCD tubka pojedyncze

 

Firma CD budując swoją ofertę zawsze dbała o smak i jakość produktów co sprawiło, że  Miodelka cieszy się wyjątkowym uznaniem wśród konsumentów i otrzymała wyróżnienie „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”

Miodelka obecnie jest już dostępna w kilku gramaturach: słoik 220g i 400g, tubka 65g, w wiadrach 4 kg dla rynku HORECA a także w formie przekąski z paluszkami chlebowymi 25 g. Kremy miodelka  dostępna są w rynku tradycyjnym do którego należą małe, średnie i duże sklepy spożywcze i spożywczo -przemysłowe jest również w większości dużych sklepów sieciowych, Cash & Carry, Makro, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Leclerc, Piotr i Paweł, Mila, Polomarket, Dino.

Miodelka ma też bardzo szerokie zastosowanie w cukiernictwie (jako dodatek do śmietan, kremów, ganaszy,  glazur, nadzień, ciast, polew), gastronomii (jako dodatek do deserów, shotów, gofrów, naleśników), piekarnictwie (jako nadzienie do drożdżówek, pączków, croissantów), lodziarstwie (dodatek do baz lodowych smakowych i jako variegatura, polewa), nadaje się też do głębokiego mrożenia oraz lekkiego zapiekania wewnątrz ciast.

 

CD miodelka otwarte 150dpi

 

Doskonała receptura

Czekolada, orzechy, miód – to jest pyszne..

CD logo miodelka