KATRINJuż po raz drugi Katrin, znana i ceniona marka produktów higienicznych, należąca do koncernu Metsä Tissue, znalazła się w gronie Laureatów prestiżowego Programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Dzisiejszy rynek artykułów higienicznych jest bardzo trudny – zarówno ze względu na ogromną konkurencję, jak i na nawyki i przyzwyczajenia konsumentów. Ręczniki papierowe czy papier toaletowy to produkty powszechnie stosowane, ale nie poświęca się im przeważnie wielkiej uwagi. Na takim rynku trudno wyróżnić markę i nadać jej zdecydowany, rozpoznawalny wizerunek. Jednakże niektóre marki radzą sobie na nim doskonale – najlepszym przykładem jest Katrin.

 

Katrin oferuje nie tylko szeroki asortyment produktów higienicznych (od papierów toaletowych, ręczników i czyściw przemysłowych, poprzez dozowniki, mydła i pianki, aż do zaawansowanych technologicznie bezdotykowych i automatycznych systemów dla najnowocześniejszych łazienek), ale też kompleksowe rozwiązania dla klientów z różnych branż oraz opiekę i pomoc przy ich wdrażaniu.

Doskonałą jakość produkty spod znaku Katrin zawdzięczają – oprócz innowacyjnej technologii - filozofii leżącej u podstaw wdrożonego w koncernie Metsä Tissue, systemu zarządzania. Opiera się on na zasadzie „Less is more” (z ang. mniej znaczy więcej) i zakłada optymalizację kosztów i ograniczenie do minimum wpływu produkcji na środowisko dzięki doskonałym parametrom użytkowym produktów.

Nowa innowacyjna linia dozowników Katrin będzie rozwinięciem tej filozofii i doskonałą ilustracją nowoczesnego myślenia o marce, jej roli i zadaniach.

Agnieszka Kluska