Obecnie na rynku zdrowej żywności trwa dynamiczny wzrost liczby producentów i dostawców. Rosną także wymagania coraz bardziej świadomego Konsumenta. Jak w takim razie i czym można się wyróżnić, aby Klient sięgnął właśnie po nasz produkt? W naszym przekonaniu budowanie dobrych i mocnych relacji z Klientem musi się opierać na zaufaniu. Jednak aby to zaufanie zyskać, a co ważniejsze – utrzymać, firma musi mieć jasno ustalone priorytety.

 

Od początku stawiamy na JAKOŚĆ


Jakość produktu to dla nas wartość nadrzędna i wyznacznik naszej obecności na rynku. Oferowane przez nas oleje i nasiona są zawsze wyłącznie najwyższej jakości. Uzyskanie takiego efektu to szereg działań, nierzadko kosztownych i pracochłonnych, ale pozwalających na satysfakcjonujący dla Klienta zakup.
Biooil kapsulkiW naszej firmie troska o jakość zaczyna się już w chwili wyboru surowca - dokładamy szczególnych starań, aby pozyskać surowiec o najwyższej, aktualnie dostępnej na rynku jakości. W naszym laboratorium badamy nie tylko próbkę ziaren – badamy także każdą partię surowca, przeznaczoną do tłoczenia. Praktyka konsekwentnej, wieloetapowej weryfikacji i kontroli to potwierdzenie, że proces produkcji zapewnia powtarzalną jakość, bezpieczeństwo, smak i aromat produktu. Produkcja jest planowana z niemal zegarmistrzowską precyzją: oleje tłoczymy na bieżąco, ponieważ dzięki temu do Klientów dociera olej najwyższej jakości, świeży i w pełni bezpieczny.


Nasze działania i wysiłek wkładany w zapewnienie najwyższej jakości potwierdza wdrożony w naszej firmie i certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Jakości zgodny z normą ISO 22000:2005, który nadzorują jednostki zewnętrzne. Uzyskany certyfikat PL-EKO-06 gwarantuje najwyższą jakość produkcji ekologicznej.


Staramy się także, aby do Klienta dotarły wszystkie najważniejsze dla Niego informacje o produkcie: np. do oleju lnianego dołączamy świadectwa jakości, o charakterystyce i właściwościach produktów można dowiedzieć się z naszej strony internetowej, a ponadto na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada nasz zespół w Biurze Handlowym. Mamy pełną świadomość, że jakość przejawia się także w poziomie obsługi Klienta.

 Biooil produkty group

Zaufanie – kruche i cenne
W pełni zdajemy sobie sprawę, że raz zdobyte łatwo stracić, a dużo trudniej - odzyskać. Klienci są coraz bardziej świadomi tego, że mają prawo wymagać, aby deklaracje producentów miały potwierdzenie w rzeczywistości. Szukają produktu naturalnego, aromatycznego i smacznego, ale i bezpiecznego. Klient, który nam zaufał musi mieć pewność, że niezależnie od tego kiedy i gdzie nasz olej kupi, będzie on zawsze tej samej najwyższej jakości, będzie smakował tak samo i tak samo pachniał, a w każdej butelce oleju lnianego zawartość kwasów Omega 3 – w sklepie w Warszawie czy Krakowie – będzie równie wysoka. Szczycimy się tym, że sygnały płynące od naszych Klientów są traktowane niezwykle poważnie, a ewentualne wątpliwości gruntownie sprawdzane i weryfikowane. Cieszy nas, że Klienci włączają się w nasze działania, zgłaszają swoje pomysły, zadają pytania, a w rezultacie wspólnie z nami budują siłę marki Laboratorium BIOOIL.

 

Badania to gwarancja
salatka z cytrynowym2Utrzymując własne laboratorium mamy pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby produkt był zgodny z naszą misją. Badania prowadzone na każdym etapie produkcji to nasza deklaracja jakości i potwierdzenie, że oferujemy produkty bezpieczne, naturalne, wolne od GMO. Klient wybiera produkty naszej marki, ponieważ wie, że nie znajdzie w nich sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów. Co istotne – badania prowadzone są na wszystkich etapach produkcji: od chwili pozyskania surowca, na gotowym produkcie kończąc. Priorytetem jest zagwarantowanie, że surowiec wykorzystany do tłoczenia był w najwyższej, aktualnie dostępnej na rynku jakości oraz że proces produkcji nie pozbawił nasion i ziaren - z których tłoczymy oleje – ich naturalnych, dobroczynnych właściwości. Tłoczenie na zimno zawsze odbywa się w temperaturze poniżej 40 st C, ponieważ tylko w takich warunkach olej zachowa właściwości biologiczne nasion, m.in. wysoką zawartość kwasów Omega 3 (na marginesie: olej lniany zawsze tłoczymy z wysokolinolenowych odmian lnu, dzięki czemu uzyskujemy zawartość kwasów Omega 3 na poziomie powyżej 50%). Oleje nie są rafinowane/oczyszczane – nasze produkty są w pełni naturalne, smaczne i aromatyczne.

 

Wyróżnienie to dopiero początek
Za każdym razem, gdy zostajemy wyróżnieni głosami Konsumentów czujemy się zaszczyceni, ale jednocześnie bardziej zmotywowani. Chcąc utrzymać okazane nam zaufanie nie możemy spocząć na laurach, dlatego wciąż doskonalimy nasz proces produkcji, rozszerzamy zakres badań, pracujemy nad rozbudowaniem oferty. I zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Reprezentując sektor zdrowej żywności dostarczamy produkty, które doskonale wpisują się w zalecenie Hipokratesa, aby "pożywienie było lekarstwem, a lekarstwo – pożywieniem".

 

LOGO