BRANŻA KOSMETYCZNA| O realizacji marzeń, pasji i planach na przyszłość rozmawiamy z Magdaleną i Dariuszem Malaczyńskimi, założycielami i właścicielami marki Indigo.

 

Indigo
Jak zrodził się pomysł na markę Indigo?

Dariusz Malaczyński: Produkcja kosmetyków to moje naturalne środowisko, w którym funkcjonuję już od 15 lat.
Magdalena Malaczyńska: Od zawsze kochałam tworzyć i bawić się reklamą. Wiedziałam, że stworzę własną markę. No i jest – Indigo.

 

Na rynku dostępnych jest mnóstwo kosmetyków kolorowych, w tym oczywiście, lakierów do paznokci. Czym produkty Indigo wyróżniają się na tle konkurencji?

D.M.: Posiadamy prężnie działający dział R&D, który współpracuje ze specjalistami na światowym poziomie. To gwarantuje z jednej strony dynamiczny rozwój technologiczny, a z drugiej – najwyższą jakość produktów. Mamy pewność, że tworzymy produkty, którym można zaufać.
M.M.: Naszym największym atutem są niepowtarzalne, mocno napigmentowane kolory. To one sprawiły, że stylistki w wielu krajach na całym świecie wybierają właśnie produkty Indigo.

Do kogo przede wszystkim kierują Państwo swoją ofertę?

M.M: Produkty Indigo tworzymy dla profesjonalistów. To oni są naszymi najlepszymi ambasadorami. Bezpieczny manicure można wykonać wyłącznie w gabinetach kosmetycznych. My wiemy to doskonale i naturalnym jest to, że chcemy, aby ta świadomość była powszechna.

 

Indigo właśnie otrzymało tytuł Dobra Marka 2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma. To nobilitacja czy zobowiązanie na przyszłość?

D.M: Zarówno nobilitacja, jak i zobowiązanie. Przez ostatnie lata zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień, a nasz Team może pochwalić się ponad 600 medalami z mistrzostw branżowych na całym świecie. Mamy świadomość, że tak, jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak i na zaufanie oraz renomę pracuje się latami. Mnóstwo pracy już wykonaliśmy, ale wiele jeszcze przed nami.

 

Jakie są zatem Państwa plany rozwojowe na najbliższe lata?

M.M: W najbliższej przyszłości planujemy skoncentrować się na dystrybucji na terenie Bliskiego Wschodu oraz w USA. Chcemy, żeby marka Indigo była tak samo rozpoznawalna na świecie, jak w Polsce i zrobimy to, tego jestem pewna! To tylko kwestia czasu.

 

Rozmawiała Agnieszka Kluska