SuperWnetrze.pl to serwis, któremu zdecydowanie warto zaufać, jego bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Sklep został po raz drugi wyróżniony w plebiscycie„Dobra Marka  – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

CHEMIA BUDOWLANA | Pierwszym w Polsce preparatem przeznaczonym do malowania betonu był AKSILBET stworzony przez Aksil Fabrykę Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o. Ten uznany i istniejący na rynku już od ponad 20 lat preparat otrzymał właśnie tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma 2017”.

 

System czyszczący firmy Welmax, jako laureat wyróżnienia „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, został uhonorowany tytułem SUPER MARKA 2017. Nagroda ta podkreśla nie tylko jakość produktu, ale również niesłabnące zaufanie Klientów oraz stabilną renomę brandu.  

Labhome 1

Samokontrola zdrowia to globalny trend, który powstał w odpowiedzi na wzrost świadomości społeczeństwa o konieczności podejmowania działań prewencyjnych, głównie badań profilaktycznych. Odpowiedzią rynku medycznego na potrzebę monitorowania i wczesnego wykrywania chorób są urządzenia i testy point of care - które pozwalają na samodzielne, szybkie przeprowadzanie badań diagnostycznych, które do tej pory były wykonywane jedynie w laboratoriach medycznych.

V33 logotypFirma V33, jeden z wiodących europejskich producentów farb dekoracyjnych i renowacyjnych oraz produktów do drewna, wyróżniony został certyfikatem Dobra Marka 2017. Tytuł ten stanowi potwierdzenie jakości, innowacyjności oraz zaufania, jakim marka cieszy się zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Podkategorie