Firma Fitness Authority® na przestrzeni lat stała się jednym z największych w Europie producentów suplementów diety dla sportowców. Teraz została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

fa4

 

Firma Fitness Authority® powstała w 2004 roku i – chociaż jej początki były związane ze sportem – dzisiaj portfolio jest stale rozwijane, a różnorodne marki są skierowane do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia. Suplementy marek FA® możemy znaleźć między innymi na siłowniach, w wielu sklepach internetowych, ale także w popularnych sieciach sklepów. Fitness Authority® stale poszerza swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb najbardziej wymagających rynków. Obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 80 krajów na całym świecie, będąc niekwestionowanym liderem branży.

 

Fitness Authority® od początku istnienia skupiała się na wspieraniu sportowców różnych dyscyplin i była prekursorem sportów sylwetkowych w Polsce. Tylko w tym roku sponsoruje ponad 30 dużych, ogólnopolskich imprez sportowych. Ponadto współpracuje z wieloma atletami i jest wystawcą na wszystkich największych targach branży fitness na całym świecie.

Zgodnie z mottem „My wyznaczamy standardy, inni nas naśladują®”, Fitness Authority® stale ulepsza istniejące produkty oraz tworzy nowe, innowacyjne formuły w oparciu o aktualne trendy i badania naukowe. Formuły produktów są dopasowywane do specyficznych wymagań i standardów różnych rynków. Wszystkie oferowane produkty są testowane i przebadane. Własne zaplecze technologiczne, laboratorium, nowoczesny zakład produkcyjny oraz magazyn umożliwiają przekształcanie każdego pomysłu w rzeczywistość. Szeroka oferta Fitness Authority® obejmuje: batony, kremy, napoje, shoty oraz suplementy diety w proszku, w formie kapsułek i tabletek.

 

fa2

 

Aby odpowiadać na stale rosnące zapotrzebowanie klientów, w 2022 roku firma Fitness Authority® otworzyła nowoczesny zakład produkcyjny w Rusocinie, spełniający najwyższe standardy w zakresach bezpieczeństwa produkcji, jakości, higieny i bezpieczeństwa żywności. W zakładzie zastosowano najnowsze światowe technologie, umożliwiające automatyzację i robotyzację procesów. Zrównoważony rozwój jest kluczowym elementem polityki firmy, dlatego w trosce o środowisko postawiono na odnawialne źródła energii i wiele rozwiązań umożliwiających ograniczanie śladu węglowego.

 

fa6

 

Wieloletnie doświadczenie i stały rozwój sprawiły, że Fitness Authority® została w 2023 roku wyróżniona tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma, przyznawanego najbardziej innowacyjnym, rozwojowym i rozpoznawalnym markom. To już trzecie wyróżnienie w tym roku, świadczące o jej silnej pozycji w branży – wcześniej firma otrzymała Diament Miesięcznika Forbes 2023 oraz nagrodę Corporate LivesWire's Global Awards 2022/2023.

 

Fitness Authority® również w tym roku nie zwalnia tempa zapowiadając kolejne nowości produktowe i realizuje dalsze dynamiczne plany rozwojowe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.

   
 • FERMAX z tytułem Dobra Marka!

   

  FERMAX jest hiszpańską firmą założoną przez Fernando Maestre w 1949 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Walencji, a w skład organizacji wchodzi 6 międzynarodowych spółek zależnych i 12 biur sprzedaży.  Firma szczyci się swoją wątkową obecnością na rynku hiszpańskim, jak również  szeroką siecią międzynarodowych dystrybutorów, dzięki którym jej produkty są obecne w ponad 70 krajach. W Polsce marka jest dostępna już od ponad 20 lat, a oddział firmy funkcjonuje od 2006 roku. 

  Produkowane przez FERMAX domofony i wideodomofony zostały właśnie wyróżnione tytułem Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma.