5 Posiłków Dziennie to catering dietetyczny z największym wyborem menu w Polsce. Konsumenci każdego dnia mają możliwość skomponowania dań spośród 37 różnych pozycji. Wszystkie zmiany można dokonywać w wygodnej aplikacji oraz panelu klienta, który jest dostępny także na komputerach. To także możliwość zmiany adresu oraz terminu dostawy w trakcie trwania zamówienia.

 

 

Od samego początku swojej działalności serwis 5 Posiłków Dziennie stawia na smak oraz jakość potraw. – Posiłki, które tworzymy mają spełniać 5 podstawowych kryteriów: muszą być zdrowe, przygotowane z najwyższej jakości składników, pochodzących od lokalnych i sprawdzonych dostawców, stworzone z autorskich receptur, odpowiednio zbilansowane oraz po prostu smaczne. Ten ostatni aspekt jest niezmiernie ważny, bowiem jako marka 5 Posiłków Dziennie postawiliśmy sobie za cel przeniesienie restauracyjnej jakości i smaku do pudełek, co poświadczać może fakt, że jako pierwszy catering w Polsce zgłosiliśmy kandydata do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie – Bocuse d’Or. Polską selekcję tego właśnie konkursu w 2019 i w 2021 roku wygrał nasz szef kreatywny – Jakub Kasprzak – mówi Paweł Jóźwik.

 

 

Posiłki trafiają do klientów z jednego z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce, który został oddany do użytku w lipcu 2021 r. W nowym obiekcie zastosowane są najwyższe standardy higieniczne, wdrożono system HACCP, tunele chłodzenia szokowego, najnowocześniejsze maszyny produkcyjne oraz system filtracji powietrza i mycia centralnego. Zakład nie tylko spełnia restrykcyjne europejskie normy, ale też wdraża zupełnie nowe rozwiązania w kwestii jakości i technologii wśród producentów cateringów dietetycznych. Firma jako jedyny catering dietetyczny posiada międzynarodowy Certyfikat Czystszej Produkcji oraz została wyróżniona tytułem Zdrowej Marki Roku 2021. Każdego dnia dostarczamy nasze posiłki do 2,8 tys. miejscowości w całej Polsce. Są to duże miasta, takie jak: Poznań, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Katowice, Sopot, Bydgoszcz czy Zielona Góra, ale także mniejsze miejscowości, jak Kalisz, Kobyłka, Ostrów Wielkopolski, Konstancin, Konin, Swarzędz, Jarocin czy Pleszew.

ZOBACZ RÓWNIEŻ