borygo 1

Z radością przyjęliśmy informację, że nasz flagowy produkt - płyn do chłodnic Borygo otrzymał tytuł DOBRA MARKA 2021 w kategorii: Płyny do chłodnic i spryskiwaczy samochodowych. Choć portfolio produktowe firmy Boryszew ERG jest obszerne, to wyrobem, który w wyjątkowy sposób zapisał się w historii przedsiębiorstwa jest BORYGO – najstarszy i doskonale znany polskim kierowcom płyn do chłodnic samochodowych.   


Jego produkcję uruchomiono w 1968 roku i, co warto zaznaczyć, był to pierwszy w kraju płyn na bazie glikolu zawierający pełny zestaw inhibitorów korozji. Wieloletnia, trwająca do dziś produkcja płynu, a także fakt, że przez wiele lat Borygo było jedynym tego typu produktem na rynku, utrwalił w świadomości Polaków popularny schemat myślowy: Płyn do chłodnic = BORYGO. Do dziś ta nazwa-symbol oznacza popularne niezamarzające medium chłodzące, stosowane w chłodnicach samochodów.
 borygo 2
Posiadanie silnej marki, jaką niewątpliwie jest Borygo, to duża wartość dla przedsiębiorstwa, ale również wyzwanie, dlatego stale pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwalają dostosowywać jakość naszych płynów do szybko rozwijającego się rynku motoryzacyjnego, a przede wszystkim są w stanie sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Niezwykle istotne dla nas, jako producenta, jest być blisko polskich kierowców i dostarczać im produkt najwyższej jakości. Nasze służby handlowe dbają, aby Borygo było obecne w wielu punktach sprzedaży, nawet w najbardziej odległych rejonach kraju, a dział R&D stale ulepsza i opracowuje nowe receptury i technologie produkcji.

 

borygo 3
Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione. Dobra Marka przyznawana jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom obecnym na polskim rynku. Bardzo dziękujemy naszym Klientom i Uczestnikom badania za zaufanie i głosy, dzięki którym nasz produkt otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania.

 

borygo 4
W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.boryszewerg.com.pl/produkty/chemia-motoryzacyjna/

ZOBACZ RÓWNIEŻ