Polski producent MEXEN został nagrodzony tytułem Dobra Marka 2020 w ogólnopolskim, realizowanym od 10 lat programie Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Jego celem jest wyróżnienie najlepszych marek, które cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów. Warto zaznaczyć, że sami konsumenci mają realny wpływ na wyniki plebiscytu – przedstawiciele redakcji Forum Biznesu i Biznes Trendy, które przyznają nagrody, przeprowadzają liczne badania konsumenckie, w tym między innymi ankiety telefoniczne i internetowe oraz wywiady bezpośrednie. Wraz z opinią klientów na przyznanie tytułu Dobra Marka wpływa także pozycja rynkowa i siła marki oraz jakość oferowanych przez nią usług i produktów.

 

mexen 01

 

Co wyróżnia markę MEXEN na tle pozostałych producentów?


Polska marka MEXEN to nowy producent na rodzimym rynku, który szturmem zdobywa zaufanie klientów z całego kraju. Firma specjalizuje się zarówno w projektowaniu, jak i produkcji wyposażenia dedykowanego pomieszczeniom sanitarnym – łazienkom i toaletom. Niedługa obecność w branży nie przeszkodziła marce w uzyskaniu tytułu Dobra Marka 2020, który jest najlepszym potwierdzeniem zaufania, jakim cieszy się wśród polskich klientów. Tak znaczące wyróżnienie na samym początku działalność wróży świetlaną przyszłość dla nowego producenta. MEXEN swoją ofertę kieruje przede wszystkim do konsumentów, którzy poszukują nowoczesnych, kompleksowych i funkcjonalnych rozwiązań polskiej produkcji, będących jednocześnie zgodnymi z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami każdego klienta.

mexen 02

Nowoczesny design wyposażenia łazienkowego


Jak zaznacza sama polska marka MEXEN – stawia przede wszystkim na nowoczesność, uniwersalność i design, które idą w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością. Przygotowując swoją ofertę, szturmem zdobywający rynek producent zadbał o to, aby poszczególne produkty wzajemnie się dopełniały oraz pozwalały na stworzenie komfortowej w użytkowaniu, praktycznej i estetycznej przestrzeni sanitarnej. Marka z każdą kolejną kolekcją udowadnia, że łazienki i toalety wcale nie muszą być zaaranżowane w nudny sposób, a wręcz przeciwnie – można pozwolić sobie na designerskie rozwiązania, które znacząco podwyższą funkcjonalność pomieszczenia. I to bez względu na ulubiony styl klienta. MEXEN przygotowała linie klasyczne i nowoczesne, wśród których każdy konsument z pewnością znajdzie coś dla siebie.


W MEXEN wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami


Rosnącą popularność, jaką cieszy się nowa marka MEXEN, z pewnością może zawdzięczać połączeniu wysokiej jakości oferowanych produktów, które są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach. Urządzając łazienkę z pomocą polskiej firmy, nie trzeba iść na kompromis między zmieszczeniem się w wyznaczonym budżecie a trwałością i funkcjonalnością elementów wyposażenia – producent zadbał o to, aby każdy z proponowanych artykułów był przystępny cenowo, praktyczny, wygodny w użytkowaniu i stylowy. Podczas produkcji serii przeznaczonych do pomieszczeń sanitarnych marka inspiruje się obowiązującymi trendami w świecie aranżacji wnętrz, nie zapominając o znanych i lubianych klasykach. Dzięki temu armatura nie wychodzi z mody i służy swoim właścicielom niezmiennie przez lata.

mexen 03

Bogata oferta armatury łazienkowej polskiej marki MEXEN


W katalogu produktów nowej polskiej marki MEXEN na klientów czeka bogaty i różnorodny wybór armatury łazienkowej. Z myślą o funkcjonalnych łazienkach producent przygotował serię kabin prysznicowych o ergonoczminej budowie, zestawów prysznicowych, brodzików, baterii, ceramiki łazienkowej, wanien, stelaży podtynkowych, toalet z deskami wolnoopadającymi, odpływów liniowych, syfonów i wielu innych produktów, za których projektami stoją doświadczeni designerzy. To właśnie im klienci mogą zawdzięczać nietuzinkowy wygląd, który spotyka się z klasycznymi formami.

 

Na szczególną uwagę zasługuje wykonanie armatury łazienkowej sygnowanej logo MEXEN. Polska marka nie uznaje kompromisów w kwestii jakości, dlatego do produkcji elementów wyposażenia pomieszczeń sanitarnych wykorzystuje między innymi szkło hartowane, które jest niezwykle odporne na uszkodzenia, ceramikę sanitarną ze specjalnymi powłokami czy też metale mogące pochwalić się znakomitą odpornością na korozję. Dzięki temu armatura zachowuje niezmienną estetykę przez lata, nie rdzewieje, jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a do tego cechuje się niezawodną pracą bez względu na upływający czas.

 

mexen 04


Uniwersalność na pierwszym planie


Przeglądając aktualną ofertę nowego producenta MEXEN, można zauważyć powtarzającą się kolorystykę poszczególnych elementów wyposażenia łazienki. Doskonałym przykładem są baterie utrzymane w takich tonacjach jak biel, czerń, złoto, chrom czy grafit. Ponadczasowe barwy połączone w idealnie wyważonymi formami tworzą wspólnie uniwersalne produkty, które rewelacyjnie sprawdzę się w klasycznych, minimalistycznych, industrialnych czy nowoczesnych łazienkach. Dzięki temu skomponowanie zestawu funkcjonalne i designerskiego wyposażenia nie sprawia klientom najmniejszego problemu.

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.