Każdy z nas pragnie, aby jego najbliżsi byli szczęśliwi i zdrowi. W dzisiejszych czasach potrzeba dbania o zdrowie staje się najbardziej podstawową, a jednocześnie tak trudną do zaspokojenia. W codziennym pośpiechu trudno nam dbać o szczęśliwą i zdrową rodzinę. Stąd szczególne wyróżnienie dla marki WELMAX, która od lat oferuje rozwiązania, ułatwiające wykonywanie codziennych, domowych czynności, dla której zdrowie użytkowników jest najważniejsze.

md_2009-2019_3539

Produkty marki WELMAX otrzymują niezmiennie od lat co roku wyróżnienie DOBRA MARKA oraz SUPER MARKA. Konsekwencją tych wyborów jest MARKA DEKADY, która świadczy o niepodważalnej jakości markowych produktów WELMAX, będących odpowiedzią na rosnące oczekiwania Klientów.

 

Zaawansowane technologicznie systemy piorąco-czyszczące, niezbędne w dzisiejszych czasach mnożących się alergii, nowoczesne systemy oczyszczania powietrza w pomieszczeniach oraz liczne rozwiązania umożliwiające zdrowy sen, czy przygotowanie zdrowych posiłków w czasach rosnącej świadomości jak ważne jest to „jak jemy” ; to tylko niektóre z rozwiązań marki WELMAX.

 

Przyznane wyróżnienie MARKA DEKADY jest szczególnym potwierdzeniem zaufania konsumentów i doskonałej jakości produktów marki WELMAX.

 

Pamiętaj! Kupując wybieraj dobrze – bo zdrowie jest najważniejsze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ