ARmedicalZdrowie nie zna kompromisów - to dewiza, która od lat towarzyszy marce ARmedical, wyróżnionej po raz kolejny laurem konsumenta Dobra Marka 2019 – jakość, zaufanie, renoma. Cieszy fakt, że w dobie wzrostu zapotrzebowania na produkty ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz środki pomocnicze dla osób starszych bądź niepełnosprawnych, klienci tak chętnie wybierają rodzimą markę, obdarzając ją niesłabnącym zaufaniem. Dzięki wysokiej jakości, konkurencyjnym cenom oraz obsłudze na najwyższym poziomie, firma obecna jest w ponad 1500 sklepach medycznych w całej Polsce. Oferta ARmedical spotkała się także z uznaniem na wielu rynkach zagranicznych.

 

 

Zdrowie bliskie na co dzień

 

Coraz dłuższa średnia długość życia Polaków, lepszy jego standard oraz potrzeba komfortu rodzą potrzebę dbania o jakość codziennego funkcjonowania. Powoduje to wzrost zainteresowania produktami pomocniczymi z kategorii wyposażenia domowego, ułatwiającymi codzienne czynności osób starszych, wzmagającymi ich samodzielność i samowystarczalność. Dzięki działaniom na rzecz świadomości takich potrzeb, między innymi przez nowoczesną komunikację, klienci ARmedical każdego dnia mają styczność z rozwiązaniami mogącymi ułatwiać ich życie - takimi jak taborety i krzesła prysznicowe, nowoczesne wózki inwalidzkie czy innowacyjne poduszki ortopedyczne.

 

Profilaktyka nadal kluczowa

 Gr3

Wszechstronność oferty ARmedical jest kluczem do budowania zaufania konsumenta na wielu etapach jego życia. Podczas gdy nadal kluczowy zakres działalności i jej fundament stanowią produkty pomocnicze, medyczne czy rehabilitacyjne, daje się odnotować znaczący wzrost zainteresowania produktami dedykowanymi osobom młodszym, nastawionym na poprawę komfortu życia i zdrowia w trakcie codziennych czynności. Ergonomiczne poduszki o różnorodnym zastosowaniu, cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów świadomych potrzeb swojego organizmu i rozumiejących, jak priorytetowe jest dbanie o zdrowie już na wczesnym etapie. Do tego celu wykorzystywane są m.in dynamiczne poduszki do siedzenia tzw. dynapady, które wzmacniają mięśnie grzbietu poprzez „wymuszenie” prawidłowej pozycji w czasie siedzenia zarówno w domu, szkole jak i w pracy. Nieustanną popularnością cieszą się tradycyjne oraz masujące piłki do ćwiczeń (wykorzystywane także w procesie rehabilitacji).

 

Solidne wsparcie dla wymagających

 

W sytuacjach poważnych wypadków czy ograniczenia sprawności w wyniku chorób wieku starczego, dobór odpowiedniego sprzętu pozostaje kluczowym czynnikiem decydującym nie tylko o powodzeniu rehabilitacji i powrocie do zdrowia, ale też bieżącym komforcie chorego jak i jego otoczenia. Rozszerzenie oferty nowoczesnych, lekkich i wygodnych wózków inwalidzkich czy kul plasuje ARmedical wśród liderów w tej kategorii wsparcia medycznego. Wysokiej jakości laski, balkoniki czy podpórki wciąż stanowią mocny fundament działalności marki. Bardzo ważne jest także zapewnienie bezpieczeństwa podczas higieny i pielęgnacji, ARmedical nie ustaje więc w udoskonalaniu taboretów prysznicowych, krzeseł toaletowych, oraz nakładek sedesowych.

 

Stały rozwój i nieustanność w działaniu

 

Grafika1 ARmedical art

 

Pozycja ARmedical jako niekwestionowanego lidera na rynku sprzętu medycznegoi rehabilitacyjnego zobowiązuje i napędza do działania, stale podnosząc poprzeczkę nie tylko sobie, ale także - rzucając wyzwanie standardom panującym na rynku. Nieustanny rozwój, zmiana siedziby na większą i nowocześniejszą, poszerzanie sieci dystrybucji oraz poszukiwanie nowych rynków zbytu stanowią istotny element polityki firmy, której celem na kolejne lata jest dalsza, dynamiczna ekspansja, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów i dbałości o dostarczane produkty od początku do końca. Pamiętając, że każdy z setek tysięcy sprzedanych produktów stanowi wsparcie dla potrzebujących jednostek, będących siłą napędową każdego z podejmowanych działań, osią istnienia ARmedical był, jest i będzie człowiek, dla którego powstają najwyższej jakości produkty.

 

 

 

 

 

Gr1.pngGr5.pngGr4.pngGr2.png

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ